Domov Novinky ADATA uvádza externý SSD SC680

ADATA uvádza externý SSD SC680

Zdielať

ADATA oznamuje uvedenie externého SSD SC680, ktorý ponúkne štýlový a kompaktný dizajn a podporu najnovšieho a najrýchlejšieho rozhrania USB 3.2 Gen 2.

Vďaka svojej nízkej hmotnosti (35 gramov) a tenkému dizajnu (iba 10 mm) zapadne pohodlne do každého vrecka, kabelky či batohu. Vzhľadom k podpore USB 3.2 Gen 2 môže ponúknuť rýchlosti pre čítanie a zápis až 530/460 MB/s. Vďaka tomuto výkonu môžu používatelia jednoducho prenášať aj dáta veľkých objemov, ale tiež nahrávať náročné hry bez zbytočného čakania. Okrem toho je SSD odolný proti nárazom, pracuje ticho a má nižšiu spotrebu než iné externé SSD.

Disk je vybavený konektorom USB-C (Type C). Vďaka tomu odpadá obťažujúce skúšanie správnej orientácie káblov, ktoré si používatelia dobre pamätajú zo starších verzií USB konektorov. SSD bez problémov pracuje s operačnými systémami Windows, MacOS a Android, takže umožňuje prenášať dáta medzi všetkými možnými zariadeniami bez akýchkoľvek obmedzení. Či už má poslúžiť práci alebo zábave, majitelia SSD sa môžu tešiť na jednoduché a pohodlné používanie. Odporúčané koncové ceny za SC680 240 GB je 54 eur, 480 GB potom 84 eur a 960 GB stojí 148 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno