Domov Novinky ADATA uvádza externý pevný disk HC500 pre TV a PC

ADATA uvádza externý pevný disk HC500 pre TV a PC

Zdielať

ADATA HC500 01Spoločnosť ADATA predstavila pevný disk Choice HC500 2.5” s podporou pre nahrávanie TV programov. Tento externý disk môžete pripojiť k svojmu Smart TV alebo k PC pomocou super rýchleho USB 3.0 rozhrania. Dostupný je v športovom pieskovanom titánovom alebo v zlatom puzdre v kapacitách 500 GB, 1 TB alebo 2 TB. Dodávaný je tiež chytrý zálohovací softvér, ktorý vám umožní zálohovať vaše dáta a následne si vytvoriť osobný dátový cloud pomocou PC alebo smartfónu.

Pre tých, ktorí potrebujú priamu konektivitu stačí pripojiť priamo pevný disk do počítača alebo inteligentného televízora. Externý pevný disk ADATA, v bezchybnom remeselnom spracovaní v titánovej alebo matnej zlatej, totiž ponúka naozaj jednoduché pripojenie do oboch zariadení. Vo vašom PC môžete archivovať alebo manažovať svoje dáta cez super rýchle USB 3.0 a po pripojení k TV získate výkonné dátové úložisko pre médiá z ktorého môžete prehrávať filmy, hudbu a fotky. Že nestíhate svoj obľúbený TV program? Tak nechajte svoj disk Choice HC500 pripojený k TV a nehrávajte naň hodiny televízneho vysielania, ktoré si môžete pozrieť neskôr zo záznamu.

Disk ADATA Choice HC500 môžete využiť aj ako osobné cloudové dátové úložisko. V prvom rade si vyberte dostatočnú kapacitu – dostupné sú modely 500 GB, 1 TB alebo 2 TB. Priamo na disku nájdete softvér pre rýchlu zálohu osobných súborov, ktorým môžete na disk preniesť svoje citlivé obchodné dokumenty, fotky, filmy alebo multimediálne dáta, ktoré by ste chceli využívať nielen prostredníctvom PC ale aj na svojom tablete alebo smartfóne.

ADATA HC500 02

Disk pomôže zálohovať dáta nielen do cloudu, ale zároveň im poskytne aj lokálnu ochranu. Ak pevný disk počas chodu utrpí šok pri náraze, spustí sa patentovaný ADATA G Shock Protection Sensor, ktorý ochráni dáta a spustí červenú svetelnú signalizáciu na vašom HC500. Po návrate do normálneho stavu sa aktivuje modré svetlo, ktoré signalizuje, že bola prevádzka disku opäť obnovená. Hoci sú pevné disky HC500 určené pre najnovšie super rýchle rozhranie USB 3.0, sú spätne plne kompatibilné aj so starším rozhraním USB 2.0, takže ich môžete používať aj na starších zariadeniach.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno