Domov Novinky ADATA prináša na trh nové RGB pamäte aj USB kľúč

ADATA prináša na trh nové RGB pamäte aj USB kľúč

Zdielať

ADATA predstavila DDR4 pamäťový modul Spectrix D60G, ako aj USB flash disk UV350 s kapacitou 64GB.

Medzi výhody pamäťového modulu patrí RGB podsvietenie, možnosti pretaktovania v rozsahu 3200 – 4133 MHz a profily Intel XMP 2.0. Odporúčaná koncová cena začína na 132 eur za 2x8G 3000 MHz modul. Výrobca deklaruje, že svetelné difuzéry na pamätiach sú široké a ničím nezakryté, takže dávajú vyniknúť mnohofarebnému flow efektu. Zraky všetkých používateľov upúta tiež unikátny avantgardný dizajn, ktorý podobne ako iné produkty XPG zahŕňa svetelné X s členitým povrchom, ktorý si vzal inšpiráciu z brúsených diamantov.

Podsvietenie pamätí tak príde vhod najmä pre používateľov, ktorí majú bočnicu s priehľadným sklom, kde toto riešenie vynikne. Často ich používajú hráči, kam práve aj XPG so svojimi pamäťami mieri. Iste, vhodná je aj pre iných používateľov, ponúka na výber aj z niekoľko rytmov blikania, nastavenia rýchlosti pulzovania, intenzitu podsvietenia a ďalšie parametre. Nastavenie je jednoduché vďaka aplikácii XPG RGB Sync. Pamäťový čip tiež spolupracuje s RGB aplikáciami najvýznamnejších výrobcov základných dosiek.

Ďalším predstaveným je USB flash disk ADATA UV350, ktorý na prvý pohľad zaujme elegantným vzhľadom, dizajnom bez krytky a výrazným otvorom na zavesenie na kľúče alebo šnúrku. Vďaka tomu je jeho 64GB kapacita jednoducho prenosná všade tam, kde je to potrebné. Podpora USB 3.1 zase zaistí bezproblémový prenos fotiek, hudby, videa alebo čohokoľvek iného. Odporúčaná koncová cena s DPH je pre 16 GB model 5,50 eur, 32 GB model za 8 eur a 64 GB za 14,50 eura.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno