utorok , 21 február 2017
Aktuálne trendy
Domov / Novinky / ADATA predstavuje na veľtrhu CES 2017 viacero produktov
Hľadáme redaktorov

ADATA predstavuje na veľtrhu CES 2017 viacero produktov

ADATA uvedie na veľtrhu CES 2017 (Consumer Electronic Show), ktorý sa koná 6. – 8. januára v Las Vegas, široké portfólio inovatívnych technologických produktov.

Spoločnosť predstaví herný kit XPG s podporou virtuálnej reality, ktorý zahŕňa výkonné pamäťové moduly, svetovo ojedinelý externý SSD disk s krytím IP68 a podporou USB 3.1, bez náradia použiteľný externý diskový box pre PS4/notebook hráčov a iOS flash disk vo farebnom prevedení Jet Black s povrchom odolným proti poškrabaniu.

Návštevníci tak budú môcť na vlastné oči uvidieť niekoľko SSD s technológiou 3D NAND Flash a PCIe Gen 3×4, ponuku USB Type-C, inovatívne powerbanky a príslušenstvo pre iOS. ADATA bude vystavovať vodou chladený systém schopný ponúknuť virtuálnu realitu prostredníctvom LED XPG Dazzle a najnovší SSD pre hráčov, XPG SX950.

Návštevníci budú môcť preskúmať vysokú výkonnosť VR-ready sady a najnovšie XPG Dazzle s úplne novým dizajnom chladiča. Vylepšená verzia XPG Dazzle tiež predvedie svoj výkon s frekvenciou až 4133 MHz, čo bude vyhovovať hráčom, pretaktovávačom i casemodderom.

O Martin Klokner

Martin Klokner
Od 1. septembra 2013 som založil a oficiálne spustil jedinečný projekt – DigitalPortal.sk, kde som zakladateľom a šéfredaktorom. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike zo širokej oblasti. DigitalPortal.sk denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, tipy a triky a trendy články pre čitateľov. Z hardvéru ma najviac zaujímajú procesory, operačné pamäte, pevné disky a periférie k počítačom. Rád pomôžem každému, stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Pozri tiež

Projekt ZTE Hawkeye bol nateraz ukončený

Na veľtrhu CES 2017 v Las Vegas spoločnosť ZTE vyrukovala s projektom Hawkeye, ktorý poslala …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *