Domov Novinky ADATA predstavuje na veľtrhu CES 2017 viacero produktov

ADATA predstavuje na veľtrhu CES 2017 viacero produktov

Zdielať

ADATA uvedie na veľtrhu CES 2017 (Consumer Electronic Show), ktorý sa koná 6. – 8. januára v Las Vegas, široké portfólio inovatívnych technologických produktov.

Spoločnosť predstaví herný kit XPG s podporou virtuálnej reality, ktorý zahŕňa výkonné pamäťové moduly, svetovo ojedinelý externý SSD disk s krytím IP68 a podporou USB 3.1, bez náradia použiteľný externý diskový box pre PS4/notebook hráčov a iOS flash disk vo farebnom prevedení Jet Black s povrchom odolným proti poškrabaniu.

Návštevníci tak budú môcť na vlastné oči uvidieť niekoľko SSD s technológiou 3D NAND Flash a PCIe Gen 3×4, ponuku USB Type-C, inovatívne powerbanky a príslušenstvo pre iOS. ADATA bude vystavovať vodou chladený systém schopný ponúknuť virtuálnu realitu prostredníctvom LED XPG Dazzle a najnovší SSD pre hráčov, XPG SX950.

Návštevníci budú môcť preskúmať vysokú výkonnosť VR-ready sady a najnovšie XPG Dazzle s úplne novým dizajnom chladiča. Vylepšená verzia XPG Dazzle tiež predvedie svoj výkon s frekvenciou až 4133 MHz, čo bude vyhovovať hráčom, pretaktovávačom i casemodderom.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno