Domov Novinky ADATA predstavuje UV140 USB 3.0 Flash Drive

ADATA predstavuje UV140 USB 3.0 Flash Drive

Zdielať

ADATA uvádza flash disk UV140 s rozhraním USB 3.0. Disk je vybavený unikátnym „spinkovým“ klipom, je ľahký, bez krytky a má kompaktný dizajn. Flash disk UV140 je prispôsobený pre dnešný životný štýl.

ADATA UV140 01

Svojim používateľom ušetrí čas na prenos dát, pretože disponuje vysokorýchlostným rozhraním USB 3.0, takže si môžu užívať na cestách pohodlie, efektivitu a jednoduchosť jeho použitia. Dizajn s klipom umožňuje UV140 použiť ako spinku, alebo záložku do spisov, dokumentov, knihy alebo ho proste len zavesiť kdekoľvek je to potrebné, čo z neho robí prenosné a pohodové úložisko.

Disk je dodávaný s popruhom na jednoduché nosenie, čo pre používateľov dotvára jeho jedinečný a štýl nositeľnej elektroniky. Matná textúra povrchu UV140 odolá škrabancom, fľakom alebo odtlačkom prstov, vďaka čomu ho môžete bez obáv využívať v každom prostredí.

ADATA UV140 02

ADATA UV140 je vybavený vysokorýchlostným rozhraním USB 3.0, ktoré výrazne zvyšuje rýchlosť prenosu dát a redukuje čas potrebný na prenos veľkých súborov pre vyššiu produktivitu. Disk je k dispozícii v príjemnej modrej a vášnivej červenej farbe, v kapacitách 16, 32 alebo 64 GB, čím uspokojí rôznorodé estetické i kapacitné nároky svojich používateľov.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno