Domov Novinky ADATA predstavuje USB flash disk AI720

ADATA predstavuje USB flash disk AI720

Zdielať

ADATA uviedla štýlový flash disk i-Memory AI720, ktorý má certifikáciu Apple MFi, je iba 7,5 mm tenký a ponúka dva typy konektorov – ako Lightning, tak aj USB 3.1. Vďaka unikátnej funkcii save-as-you-record (ukladaj už pri nahrávaní) pre 4K video už nebudú videá vo veľkom rozlíšení zaberať miesto v mobile používateľa.

AI720 podporuje silné šifrovanie a bol navrhnutý tak, aby odolal vode a prachu, takže bude vyhovovať aj menej starostlivým používateľom. AI720 je k dispozícii v kapacitách 32 GB, 64 GB a 128 GB v zlatom a šedom farebnom prevedení. Flash disk AI720 je ľahký, tenký a pekne tvarovaný, čo z neho robí perfektný doplnok k zariadeniam Apple. Je vybavený predĺženým konektorom lightning, takže sa jednoducho pripojí aj k iPhonu v ochrannom obale.

Metalický pieskovaný povrch je nielen elegantný, ale tiež odolný voči odtlačkom prstov. AI720 je dostupný v dvoch módnych farbách, zlatej a šedej. Prostredníctvom konektoru USB 3.1 ponúkne rýchlosť čítania až 90 MB/s, cez konektor Lightning dosiahne rýchlosť 20 MB/s. V kompaktnom tele je tak možné okamžite prenášať dáta medzi zariadeniami. 4K videá môžu byť nahrávané mobilom priamo do AI720.

AI720 sa môže pochváliť najnovšou nanotechnológiou použitou pri výrobe krytov. Tie vďaka tomu poskytnú rovnakú ochranu, ako keby bol disk certifikovaný podľa IP54 proti prachu, vode a korózii. Flash disk tak prežije aj nechcené poliatie nápojom. Navyše podporuje šifrovanie súborov, takže je možné ku každému z nich nastaviť heslo a hodiť tak starosti o bezpečnosť dát za hlavu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno