Domov Novinky ADATA predstavuje štýlový externý disk HV100

ADATA predstavuje štýlový externý disk HV100

Zdielať

ADATA HV100Spoločnosť ADATA predstavuje nový externý pevný disk HV100 so štýlovou povrchovou úpravou proti zanechávaniu otlačkov (pieskovaný vzhľad) a rozhraním SuperSpeed ​​USB 3.0 pre ultra-rýchle prenosy súborov. HV100 prichádza s ochrannou funkciou G Shock Sensor Protection, ktorá pomáha chrániť vaše dáta a má jasnú modrú/červenú LED kontrolku zobrazujúci stav prenosu dát. K dispozícii v 500 GB, 1 TB alebo 2 TB veľkosti. Používatelia HV100 môžu ako bonus využiť výhody bezplatného softvéru OStoGO a HDDtoGO a od ADATA získavajú navyše záruku 3 roky.

Pomocou externého disku môžete jednoducho a elegantne zálohovať svoje osobné či obchodné dáta, fotky alebo filmy. Štýlový matný povrch nevyžaduje zvláštnu starostlivosť a je veľmi príjemný na dotyk. Odolné telo ochráni vaše cenné dáta uložené na disku a jeho povrchová úprava bráni zanechávaniu šmúh alebo odtlačkov prstov pri jeho prenášanie a používanie.

Pri pripojení k PC indikuje jasná modrá LED dióda kľudový stav, zatiaľ čo blikajúce dióda upozorňuje na prenos súborov. Kompaktný, ľahký, čistý a elegantný disk HV100 je skvelou voľbou pre ukladanie osobných informácií a dát. Disk pomôže zálohovať dáta lokálne a zároveň poskytuje zvýšenú ochranu.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno