Domov Novinky ADATA predstavuje pamäte XPG Hunter pre PC aj notebooky

ADATA predstavuje pamäte XPG Hunter pre PC aj notebooky

Zdielať

ADATA oznámila uvedenie pamäťového modulu XPG Hunter DDR4, ktorý je určený pre PC nadšencov a hráčov, pričom ponúka všetky výhody DDR4 s vysokým výkonom.

Podporuje XMP 2.0 pre jednoduché pretaktovanie a ponúka stabilitu, takže je ideálny pre všetkých, ktorí požadujú výkon. Dodáva sa vo variantoch U-DIMM a SO-DIMM, aby boli spokojní používatelia stolových PC aj notebookov. Moduly sú osadené kvalitnými čipmi a prešli skúškami spoľahlivosti a kompatibility, aby bola zaistená dlhá životnosť a odolnosť, ktoré sú kľúčovými vlastnosťami pre pretaktovanie a hranie hier.

Tieto moduly poskytujú rýchlosť 3200 MHz a dodávajú sa vo veľkostiach 4GB, 8GB, 16GB alebo 32GB, aby spĺňali požiadavky rôznych záujemcov a ich rozpočtové možnosti. Pamäte sú kompatibilné s XMP 2.0, takže pretaktovanie pri inštalácii na počítačoch, ktoré ho tiež podporujú, bude jednoduché. To znamená, že používatelia majú viac spôsobov pre pretaktovanie pamäte, vrátane možnosti pretaktovania priamo z operačného systému namiesto zložitejších nastavení v BIOS. Ceny, ani dostupnosť modulov pamätí, ako ich cena zatiaľ nie je známa.

Zdroj: PCG

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno