Domov Novinky ADATA predstavuje pamäte Spectrix D80 DDR4 RGB

ADATA predstavuje pamäte Spectrix D80 DDR4 RGB

Zdielať

Spoločnosť ADATA predstavila RGB DDR4 pamäte s hybridným kvapalinovo vzduchovým chladením na svete a s RGB podsvietením – Spectrix D80. Modul spája kvapalinový chladič s hliníkovým chladičom a tepelne vodivými materiálmi na doske plošných spojov.

Na vrchnej strane pamäte je chladič, ktorý využíva na efektívne rozptýlenie tepla nevodivú kvapalinu s nízkym bodom varu. Pomáha si aj hliníkovým chladičom a tepelne vodivými materiálmi na doske plošných spojov. Vďaka programovateľnému RGB podsvieteniu nie je kvapalinový chladič len vysoko funkčnou súčasťou pamäťového modulu, ale farebne osvetlená kvapalina skutočne dokáže uchvátiť oko.

Používatelia si môžu upraviť svetelné efekty tým, že nastavia vzor blikania, rýchlosť, intenzitu a ďalšie parametre. Nastaviť efekty možno v aplikácii RGB Sync, modul tiež podporuje existujúce RGB programy od všetkých výrobcov základných dosiek. Pamäte ponúkajú rozsah frekvencií od 2666 MHz až do 5000 MHz s podporou platforiem Intel X299 2666 MHz a AMD AM4/Ryzen.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno