Domov Novinky ADATA predstavuje herný SSD s nastaviteľným podsvietením

ADATA predstavuje herný SSD s nastaviteľným podsvietením

Zdielať

ADATA predstavila herný SSD XPG Spectrix S40G,  ktorý sa vyznačuje vysokými rýchlosťami pre čítanie a zápis spolu s nastaviteľným RGB podsvietením.

Disk poteší hráčov, PC nadšencov, priaznivcov pretaktovania a profesionálnej grafiky a najmä tých, ktorí majú priehľadnú sklenenú bočnicu na PC skrinke. Predstavený disk používa štandard NVMe, je vybavený vysokorýchlostným rozhraním PCIe Gen3x4, takže sa používatelia môžu tešiť na rýchlosti 3500 MB/s pre čítanie a 3000 MB/s pre zápis. Vzhľadom k dodržaniu špecifikácií M.2 2280 funguje SSD s najnovšími Intel a AMD zostavami.

RGB podsvietenie je plne programovateľné, umožňuje nastaviť vzorec blikania, rýchlosť, intenzitu a ďalšie vlastnosti a to všetko v jednoduchom programe XPG. Disk ďalej podporuje opravný kód LDPC, ktorý umožní nielen odhaliť, ale tiež opraviť, väčšiu škálu chýb pri prenose dát. Dáta sa tak nemusia čítať opakovane, čo zvyšuje životnosť disku. Okrem toho má S40G tiež šifrovanie pomocou štandardu AES s 256-bitovým kľúčom, takže sú dáta v bezpečí.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno