Domov Novinky ADATA predstavuje hernú klávesnicu Infarex K20

ADATA predstavuje hernú klávesnicu Infarex K20

Zdielať

ADATA predstavila hernú klávesnicu XPG Infarex K20. Bola navrhnutá pre hráčov a spája v sebe štýlový čierny dizajn a modré klávesy. Vďaka 50g ovládacej sile a podsvieteniu kláves s 11 rôznymi svetelnými efektami ponúkne pohodlné ovládanie hier v štýlovom balení.

Klávesnica je navrhnutá na dlhú výdrž a odolnosť aj v najväčšom hernom zápale. Klávesy vydržia až 50 miliónov stisnutí a využívajú technológiu anti-ghosting, vďaka ktorej sú všetky herné príkazy pochopené správne, aj keď sa skladajú z viac súčasne stisnutých kláves. Na Slovensku bude klávesnica dostupná od konca mája za odporúčanú predajnú cenu 60 eur.

Klávesnica má podsvietené klávesy. Medzi 11 svetelnými efektami je možné ľahko prepínať pomocou klávesy Mode. Po jej stranách sú ďalšie dve tlačidlá pre zmenu rýchlosti efektov. Vďaka tomu môžu používatelia nastaviť tu správnu atmosféru podľa toho, akú hru práve hrajú, alebo podľa nálady. Na klávesnici sú navyše tlačidlá Media pre jednoduchú zmenu hlasitosti alebo iných vlastností zvuku, aj keď je používateľ práve uprostred počítačového boja.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno