Domov Novinky ADATA predstavuje audio príslušenstvo zo série XPG

ADATA predstavuje audio príslušenstvo zo série XPG

Zdielať

ADATA, výrobca modulov DRAM a NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, dnes predstavila svoje prvé audio produkty, pričom trojica noviniek nesie logo XPG.

Slúchadlá Emix H30 sa vyznačujú 53 mm meničmi a sponou cez hlavu, zatiaľ čo slúchadlá Emix I30 sa zasúvajú do ucha a majú na svoju kategóriu nadpriemerne veľké 13,5 mm meniče. Zosilňovač Solox F30 (predávaný v balení spolu so slúchadlami Emix H30, alebo samostatne) ponúka niekoľko možností pripojenia, štyri prednastavené audio režimy a virtuálny 7.1 surround zvuk.

Všetky tri produkty našli inšpiráciu v hernom prostredí a sú plne kompatibilné so zariadeniami PC, Mac, hernými konzolami a mobilnými prístrojmi. Solox F30 je zaujímavá externá zvuková karta a zosilňovač pre PC a Mac v jednom. Zvuková karta má štyri prednastavené režimy: hry, filmy, hudba a hovorené slovo.

Slúchadlá Emix H30 ponúkajú vďaka 53 mm meničom dostatočne široké zvukové spektrum s výraznými basami. Používateľom poskytnú komfort, keďže na uši prilieha pamäťová pena a cez hlavu je vedený hlavový most. Výhodou je aj odnímateľný mikrofón, ktorý možno kedykoľvek odpojiť. Emix I30 sú zas špuntové slúchadlá do uší a ich výhodou je kompaktnosť.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno