Domov Novinky ADATA predstavila ultra rýchly disk, ponúkne až 7000 MB/s!

ADATA predstavila ultra rýchly disk, ponúkne až 7000 MB/s!

Zdielať

ADATA predstavuje na veľtrhu CES 2020 prototyp PCIe SSD diskov štvrtej generácie, ktoré umožňujú šialene závratné rýchlosti 7000 MB/s pri čítaní a 6000 MB/s pri zápise! Ako dôkaz benchmark, ako aj ďalšie informácie o novej generácii diskov.

Spoločnosť predstavila na veľtrhu prototypy nových diskov štvrtej generácie, tri prototypy známe ako projekty Sage, Indigo a Pearl dokazujú odhodlanie značky ponúknuť kompletný rad SSD novej generácie, ktoré by dokázali uspokojiť náročné potreby a rozpočty rôznych spotrebiteľov a segmentov. Tieto SSD sa vyznačujú neuveriteľným výkonom, kedy dosahujú rýchlosti čítania až 7000 MB/s a rýchlosti zápisu až 6000 MB/s. Podporujú tiež NVMe 1.4 a najnovšiu platformu spoločnosti AMD Ryzen, čo z nich robí ideálne disky pre hráčov hier, tvorcov a pre 5G aplikácie.

Výrobca používa na výrobu diskov nanolitografické technológie, ktoré mu umožňujú vyrábať energeticky účinnejšie SSD, ktoré generujú menej tepla. Pokiaľ ide o dostupnosť novopredstavených diskov, nové disky štvrtej generácie budú dostupné na trhu v prvej polovici roku 2020. Kapacity, ani ich ceny zatiaľ neboli zverejnené a buď ich výrobca oznámi neskôr, alebo budú známe keď prídu disky do predaja.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno