Domov Novinky ADATA Lighting predstavuje všesmerové LED žiarovky

ADATA Lighting predstavuje všesmerové LED žiarovky

Zdielať

ADATA Lighting omnidirectional 01Spoločnosť ADATA Lighting oznámila uvedenie úplne nového vysoko výkonné radu všesmerových žiaroviek, ktoré budú dostupné v maloobchodných predajniach po celom svete. Žiarovky ADATA Lighting omnidirectional LED majú uhol vyžarovania až 270 stupňov a veľmi dlhú životnosť. S dizajnom chladičov majú tieto všesmerové LED žiarovky nižší svetelný útlm.

Majú tiež dlhšiu výdrž keď prinášajú jasné svetlo na úrovni 1080 lumenov. Sú preto vhodným šetrným svetelným zdrojom do domácnosti aj do kancelárií. Podľa LEDinside, globálneho výskumného inštitútu pre LED, sú LED žiarovky medzi spotrebiteľmi najobľúbenejšou náhradou za tradičné žiarovky vďaka svojej vysokej dostupnosti a jednoduchosti použitia. Očakáva sa, že celosvetový dopyt po LED žiarovkách sa v tomto roku zvýši o 86%, takže sa LED žiarovky stanú hlavnými svetelnými zdrojmi a tento trend bude pokračovať aj v budúcnosti.

Na rozdiel od iných LED žiaroviek, s typickým uhlom vyžarovania medzi 120 až 140 stupňami, majú všesmerové žiarovky vyžarovací uhol až 270°, čo znamená väčšie osvetlenie a lepšie šírenia svetla. Tradičné LED žiarovky majú notoricky známe chladiče, ktoré sú príliš horúce a vedú k útlmu a kratšej životnosti. Všesmerové LED žiarovky majú špecializované chladiče, ktoré účinne znižujú teplotu a LED žiarovky predchádzajú útlmu, majú dlhšiu životnosť a nikdy nie sú príliš horúce – ani po dlhodobom používaní.

ADATA Lighting omnidirectional 02

Omnidirectional LED žiarovky spoločnosti ADATA Lighting sú dostupné v 10 Wattovom a 12 Wattovom prevedení s 3000K teplým žltým alebo 5000K jemným bielym svetlom. Sú až o 80% energeticky účinnejšie než tradičné žiarovkové osvetlenie. Nové žiarovky dosahujú jas 1080 lúmenov a majú životnosť 40.000 hodín. Okrem toho nevyžarujú žiadne ultrafialové ani infračervené žiarenie a ponúkajú preto zdravšie a komfortnejšie svetelné prostredie.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno