Domov Novinky ADATA Clicks Off – štýlový UC340 USB 3.0 flash disk

ADATA Clicks Off – štýlový UC340 USB 3.0 flash disk

Zdielať

ADATA UC340 01Spoločnosť ADATA predstavila nový USB flash disk UC340. Výnimočný dizajn modelu tvoria geometrické línie a čistá povrchová úprava. Nosiť ho môžete na šnúrke, ako prívesok na kľúčoch alebo len tak vo vrecku alebo kabelke. Vďaka SuperSpeed USB 3.0 môžete prenášať kdekoľvek maximálne 16 až 256 GB súbory s hudbou, videom, alebo svoje osobné dáta. Stačí len zatlačiť farebnú hlavu (systém push-to-click) a objaví sa USB konektor, ktorý sa opätovným stlačením skryjete. Jednoduché, elegantné a aj veľmi praktické riešenie.

Disk UC340 je dodávaný vo veľkostiach od 16 GB až do 256 GB. Vybavený je vysokovýkonným rozhraním štandardu USB 3.0 SuperSpeed s rýchlosťou čítania a zápisu až 200/120 MB/s, čo znamená menej času pri kopírovaní veľkých súborov. Svoje filmy, hudbu alebo dokumenty tak prenesiete za kratší čas.

ADATA UC340 02

Disk ADATA Choice UC340 preto vyniká elegantnou rovnováhou medzi štýlom a maximálnou praktickosťou. Majitelia tohto USB disku môžu okrem doživotnej záruky využívať aj aplikácie ADATA UFDtoGO a OStoGO, ktoré zvyšujú mobilitu a pohodlie. Aplikácie sú dostupné na bezplatné stiahnutie na stránkach výrobcu.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno