utorok , 21 február 2017
Aktuálne trendy
Domov / Novinky / Acronis Roadshow zaujala slovenské firmy
Hľadáme redaktorov

Acronis Roadshow zaujala slovenské firmy

Acronis, líder hybridných cloudových riešení ochrany dát, zaujal na konferencii Acronis Roadshow, ktorá sa uskutočnia v Mercure Hotel Bratislava, predovšetkým riešeniami pre zálohovanie. Z oblasti ochrany dát zvažuje nasadiť v budúcich 12 mesiacoch najviac (37% účastníkov) práve riešenie pre zálohovanie dát.

acronis-roadshow-2016-01

Používatelia a poskytovatelia riešení na konferencii sa oboznámili s najnovšími verziami riešení spoločnosti, vrátane nedávno ohláseného, prelomového produktu Acronis Backup 12 a Acronis Backup Cloud postavených na novej hybridnej cloudovej infraštruktúre a s podporou ochrany a obnovy dát v doslova každom IT prostredí.

acronis-roadshow-2016-02

Získali tiež informácie o ďalších riešeniach vrátane Acronis Access pre bezpečné zdieľanie a synchronizáciu dát, a riešeniach Monitoring, Notary a Deployment. Všetky riešenia sú postavené na AnyData Engine, súbore unikátnych, detailných a výkonných technológií ochrany dát, ktoré pripravujú, ukladajú, obnovujú a sprístupňujú akékoľvek dáta z akejkoľvek lokality.

O Martin Klokner

Martin Klokner
Od 1. septembra 2013 som založil a oficiálne spustil jedinečný projekt – DigitalPortal.sk, kde som zakladateľom a šéfredaktorom. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike zo širokej oblasti. DigitalPortal.sk denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, tipy a triky a trendy články pre čitateľov. Z hardvéru ma najviac zaujímajú procesory, operačné pamäte, pevné disky a periférie k počítačom. Rád pomôžem každému, stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Pozri tiež

Projekt ZTE Hawkeye bol nateraz ukončený

Na veľtrhu CES 2017 v Las Vegas spoločnosť ZTE vyrukovala s projektom Hawkeye, ktorý poslala …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *