Domov Novinky Acer Veriton Z4 a N prinášajú výkon a zabezpečenie

Acer Veriton Z4 a N prinášajú výkon a zabezpečenie

Zdielať

Acer Veriton Z4Spoločnosť Acer predstavila nové počítače Veriton radu Z4 a N, ktoré sa môžu pochváliť špičkovými bezpečnostnými technológiami a kompaktným prevedením. To z nich robí ideálne riešenie pre moderné firmy od veľkých podnikov až po malé kancelárie. Veriton Z4 ponúka možnosť rýchleho nastavenia a so svojím kompaktným prevedením šetrí drahý pracovný priestor.

Monitor má 23 palcov a je možné s použitím minimálnej sily nakloniť v rozmedzí od -5 do 30° a umožňuje používateľom pohodlnú prácu po dlhú dobu. Naviac možno pomocou VESA držiaku monitor upevniť na ľubovoľnú stenu. Procesory Intel Core 4. generácie poskytnú až o 15% vyšší procesorový výkon pre vyššiu produktivitu práce. Možnosť nezávislého zobrazenia na dvoch monitoroch súčasne umožní užívateľom efektívne pracovať s niekoľkými otvorenými dokumentmi a spustenými programami súčasne.

Počítače Veriton Z4 dodávané s Full HD webkamerou, ktorú možno polohovať v rozmedzí 180°, vďaka čomu poskytuje pri konferenčných hovoroch maximálnu flexibilitu. Pri otočení webkamery o viac než 90° sa automaticky otočí aj video či nasnímaný obrázok a vďaka možnosti zatiahnutie kamery môžu používatelia kameru sklopiť nadol, keď ju nebudú používať. Tiež je možné zdieľať prezentácie prostredníctvom softvéru YourCam.

Počítače Verion N sú ideálnou voľbou do akejkoľvek firmy, najmä potom tam, kde je obmedzený priestor, ale je pritom vyžadovaný štandardný výpočtový výkon. Dosiahli správnej rovnováhy medzi produktivitou a efektivitou. Táto rada poskytuje maximálnu flexibilitu zabezpečenie a ľahkú ovládateľnosť v kompaktnom prevedení. Vďaka celkovému zabranému objemu len 1 liter je ideálnym riešením pre firmy s malými kancelárskymi priestormi. Malé rozmery tiež umožňujú jednoduché polohovanie počítača, jeho zdvihnutie aj presunutie.

Acer Veriton N

Okrem toho je možné počítače Veriton N prevádzkovať postaviť na stôl naležato alebo vzpriamene s pribalenú základňou. Alebo k nemu možno pripojiť stojan ErgoStand s podporou uchytenia VESA aj B6 pre montáž napríklad na zadnú stranu monitora. Týmto spôsobom vytvoríte bez problémov all-in-one riešenie. Tretí modul, ktorý rozšíri počítač o optickú mechaniku alebo druhý pevný disk, bude pre rad Veriton N uvedený neskôr v júli. Počítače Veriton N sú osadené procesormi zo 4. generácie Intel Core, zabudovanými reproduktormi a majú viac možností ukladania dát, aby vyhovovali rôznym pracovným požiadavkám.

Počítače Veriton Z4 i N sú vybavené platformou TPM 1.2 pre zlepšenie identity a zabezpečenia. Okrem toho je tu nástroj Acer Office Manager, ktorý umožňuje aj malým firmám implementovať zásady zabezpečenia, sledovať IT majetok a nastavovať údržbu s minimálnym úsilím. Nástroj Acer ProShield zase užívateľom prináša jednoduchú správu ich prihlasovacích údajov, ochrany dát a webových účtov. Radu Veriton Z4 i N budú v Českej republike a na slovenské dostupné v priebehu júla.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno