Domov Novinky Acer uvádza štyri nové rady TravelMate

Acer uvádza štyri nové rady TravelMate

Zdielať

Acer_TravelMate_X313_01Spoločnosť Acer tento rok oslávila 25 rokov od uvedenia nových notebookov TravelMate na trh a pripravila si tiež nové či inovované rady týchto notebookov, ktoré si to namieria predovšetkým do komerčnej sféry. Jedná sa o TravelMate X313 a tiež P6, P4 a P2.

Najnovším prírastkom je tak Acer TravelMate X313, popri ktorom prichádzajú vylepšené rady P6, P4 a P2 s modernými funkciami, ktoré sa už radia medzi ultrabooky. X313 predstavuje riešenie všetko v jednom, čiže ide primárne o tablet, ktorý môžeme využiť aj ako desktop alebo notebook.TravelMate X313 je tak postavený na dotykovom ovládaní a systému Windows 8. Ponúkne svoj ​​11,6 palcovýdisplej a príslušnú dokovaciu stanicu. Postavený je na 3. generácii procesorov Intel Core i5 ULV a využíva batériu s výdržou až 8 hodín. Acer k tomu ponúkne funkcie Instant On a Instant Connected pre rýchle zobudenie z úsporného režimu a pripojenie k sieti.
Acer_TravelMate_X313_02
Okrem toho sú tu od Aceru aj rôzne dotykové nástroje, ako MemoryBinder pre kreslenie na fotografie, ScreenGrasp pre zachytávanie obrázkov s perom Acer a Scrapboard pre zhromažďovanie obrázkov a nápadov. AccuFinger zase pomôže s dotykovým ovládaním drobných položiek na obrazovke. Telo tabletu je vyrobené z hliníka a displej je prekrytý topazovým sklom odolným proti poškriabaniu. O bezpečnosť dát a samotného zariadenia sa potom postará technológia Intel Anti-Theft.
Acer_TravelMate_P6

TravelMate P6 spolu s TravelMate P4 sú postavené na procesoroch Intel vPro, ktoré  sľubujú kvalitné zabezpečenie, vzdialenú správu, širokú ponuku rozhranie a dlhú výdrž na batériu. TravelMate P4 je určený pre malé a stredné podniky a medzi ich vlastnosti patrí 15,6 palcovýdisplej s voliteľným rozlíšením Full HD a možnosťou pripojenia až troch displejov.

Acer_TravelMate_P2
TravelMate P2 prichádza s určením pre malé a stredné podniky alebo domáce kancelárie. Môžeme ich tak považovať za konkurenciu pre Lenovo ThinkPad Edge. K dispozícii budú v dvoch uhlopriečkach displeja – 15,6″(TravelMate P255) a 14″ (TravelMate P245).

  • TravelMate X313 je už od augusta dostupný v Európe
  • TravelMate P645, P455 a P255 budú v Európe k dispozícii od októbra

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno