Domov Novinky Acer uvádza notebooky radu Extensa

Acer uvádza notebooky radu Extensa

Zdielať

Acer-notebooky-radu-Extensa-01Spoločnosť Acer uviedla notebooky rady Extensa 15, ktoré boli navrhnuté tak, aby spĺňali základné potreby používateľov. Sú vhodné pre tých, ktorí hľadajú prenositeľnosť, produktivitu a efektivitu práce. K dispozícii budú dva modely tejto rady – EX2510 a EX2509.

Sú vybavené 15,6 palcovým displejom s dobrým obrazom a procesorom zo 4. generácie Intel Core (EX2510) alebo Intel Celeron/Pentium Quad Core (EX2509). Oba používajú operačný systém Windows 8.1. Notebooky sú prenositeľné, podľa slov výrobcu ponúkajú desaťhodinovú výdržou na batériu. Okrem toho prináša jeden z najtenších profilov vo svojej kategórii, hmotnosť je 2,5 kg. Chiclet klávesnica ponúka zdvih optimálne rozmiestnených kláves 1,7 mm rovnako ako plnohodnotný numerický blok. Notebook je vybavený dvomi reproduktormi a je tu aj vstavaný mikrofón.

Acer-notebooky-radu-Extensa-02

Displej ponúka len HD rozlíšenie, zážitok multimédií bude chýbať a veľmi tomu nepomôže ani prítomnosť diskrétnej grafickej karty NVIDIA GeForce 820M. Notebook má tiež optickú mechaniku a výrobca k nemu ponúka voliteľné príslušenstvo: náhradné batérie adaptéry, či puzdrá na prenášanie.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Acer Extensa 2510 NX.EEXEC.006 poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Acer Extensa 2510 NX.EEXEC.007 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno