Domov Novinky Acer TravelMate P645 získal cenu Red Dot Award

Acer TravelMate P645 získal cenu Red Dot Award

Zdielať

Acer TravelMate P645-Red Dot AwardSpoločnosť Acer oznámila, že profesionálny notebook Acer TravelMate P645 získal ďalšiu cenu za dizajn – tentoraz prestížnu cenu Red Dot za rok 2014. Toto ocenenie nasleduje krátko po víťazstve spoločnosti Acer v štyroch kategóriách v súťaži iF o najlepší dizajn za rok 2014, ktorá sa konala minulý mesiac. Jedným z víťazných výrobkov bol takisto Acer TravelMate P645.

V tomto roku sa zúčastnilo súťaže Red Dot o najlepší dizajn celkom 1816 výrobcov, dizajnérov a architektov z 53 krajín v 23 kategóriách. Hodnotiace kritériá zahŕňajú stupeň inovácie, funkčnosť, formálnu kvalitu, ergonómiu, odolnosť, symbolický a emocionálny obsah, obmedzenie výrobku, zrejmú kvalitu a zlučiteľnosť so životným prostredím.

Notebook Acer TravelMate P645 získal cenu v kategórii počítačov a informačných technológií, je ideálny partner pre zákazníkov z komerčné, vzdelávacie a inštitucionálne sféry. Matne čierne prevedenie a použitá materiálová kombinácia uhlíkových vlákien a zliatiny hliníka s horčíkom vyžarujú vyvážená eleganciu a odolnosť.

Displej s plným vysokým rozlíšením, uhlopriečkou 14“, technológiou IPS a antireflexným povrchom v spojení s najnovšími technológiami vrátane NFC a má aj integrovaný snímač odtlačkov prstov. Okrem nízkej hmotnosti a dlhej výdrže batérie notebooku je dostupná aj voliteľná dokovacia stanica ProDock.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno