Domov Novinky Acer prináša dve 11,6 palcové notebooky Aspire V11 a E11

Acer prináša dve 11,6 palcové notebooky Aspire V11 a E11

Zdielať

Aspire E 11_familySpoločnosť Acer predstavila dva nové 11,6 palcové notebooky ‒ Acer Aspire V 11 (dotykový) a E 11, ktorý sa vyznačuje výrazným dizajnom FlowCurve a konštrukciou bez ventilátora. To z nich robí štýlové počítače, ktoré sú nielen studené, ale taktiež celkom tiché. Tieto tenké a ľahké notebooky sú ideálnou voľbou pre mladých používateľov, ktorí vyžadujú moderný vzhľad, ale aj najnovšie technológie. 

Tieto nové tenké a ľahké 11,6 palcové notebooky kombinujú impozantný výkon až s 1 TB úložného priestoru ale disponujú aj nástrojmi pre Windows 8.1 pre vysokú produktivitu a zábavu. Naväčší výber je medzi rôznymi farebnými variantami pre vyjadrenie osobnosti používateľov. Výrazný dizajn FlowCurve prináša jedinečný estetický vzhľad a pocit, čo robí notebooky Acer Aspire E 11 a V 11 štýlovými, tak aj funkcionalistickými. Tento elegantný dizajn dokresľuje vonkajšie zadné krivky, ktoré pokračujú smerom dovnútra. Tým sa vytvára jedinečný vizuálny tok, s ním tieto notebooky vyčnievajú z davu. Horný kryt s hrebeňovitým vzorom završuje dizajn atraktívnym a hladkým povrchom. Tieto notebooky boli navrhnuté pre studený chod bez ventilátorov a zostávajú tak neustále nielen absolútne tiché, ale taktiež príjemne studené na dotyk.

Aspire E 11_silver_01

Používatelia môžu vďaka možnosti výberu z farebných variant vyjadriť svoju osobnosť, ktorá môže byť od štýlového a cool až po vášnivú a energickú. Vybrať si môžu medzi strieborným prevedením Cool Silver, ružovým Rhodonite Pink, hnedým Tiger’s Eye Brown a modrým Quartz Blue. Ľahký a aj tak produktívny na cestách. Celý výkon a disková kapacita pre každodennú prácu s počítačom sa vošla do tenkého a ľahkého prevedenia. Majú hrúbku 21,2 mm, vážia 1,29 kg a bez problémov sa zmestia do tašky pre ľahké prenášanie kamkoľvek. Pevný disk s kapacitou až 1 TB poskytne dostatok priestoru pre uloženie všetkých filmov, hudby i fotografií.

Aspire E 11_silver_04

Štvorjadrový procesory Intel Pentium a Intel Celeron ponúkne veľký výkon pre prácu, sledovanie filmov a komunikáciu s rodinou, alebo priateľmi. Až 8 GB pamäti napomáha hladkému a rýchlemu chodu viacerých aplikácii súčasne. Vysoko výkonná gigabitová sieťová karta (10/100/1000 Mb/s LAN) poskytuje vysokorýchlostný internet pre plynulé prehliadanie webových stránok a až desaťkrát vyššiu prenosovú rýchlosť ako bežná LAN.
Notebooky Acer Aspire V 11 Touch a E 11 sú vybavené HD displejom s rozlíšením 1366×768 pixelov a plnohodnotnú klávesnicu pre bezproblémové písanie aj ovládanie, ktorá je rovnako veľká ako klávesnica na 13,3 palcovom modely. Sú vybavené precíznym touchpadom s podporou Windows 8.1 gesta, zníženou pravdepodobnosťou nechceného pohybu kurzoru, hladším a plynulejším posuvom i vylepšenou funkciou pinch-to-zoom.

Aspire E 11_silver_13

Dvojica optimalizovaných reproduktorov poskytuje pôsobivejší, realistictejší a kvalitnejší zvuk,  typickejší pre omnoho väčší notebook, čo umožňuje používateľom zvýšiť hlasitosť na veľmi vysokú úroveň. Všetky základné porty, medzi ktoré patrí USB 3.0 a HDMI, sú premyslene umiestnené v zadnej časti notebooku, aby po stranách neprekážali káble. Často používané konektory, ako je audio jack, USB porty, alebo slot pre SD kartu sú ale pre ľahký prístup k dispozícii na ľavej strane.

Aspire_E3-111_pink

Integrovaná služba AcerCloud umožňuje prístup k uloženým fotografiám, hudbe, videám a dokumentom cez internet. Stačí, aby používatelia jednoducho klikli na niektorú z ikon ‒ Acer Photo, Acer Docs, Acer Media, Acer Remote Files ‒ a dostanú sa tak ku svojím súborom odkiaľkoľvek.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokPredobjednávky Redmi Note a únik fotografií Mi3S
Nasledujúci článokMotorola plánuje predstaviť ďalší lacný smartfón
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno