Domov Novinky Acer predstavuje Iconia Tab 8W a Tab 10

Acer predstavuje Iconia Tab 8W a Tab 10

Zdielať

Acer_Tablet_Iconia-Tab-8-WAcer Iconia Tab 8W je plnohodnotný 8″ tablet na prácu aj zábavu. Beží na ňom najnovší Windows 8.1 with Bing a je dodávaný s predplatným balíka MS Office 365 Personal. Má tenký profil (9,75 mm) a nízku hmotnosti (370 gramov). Zadný kryt má čistú a jednoduchú líniu striebornej farby.

Rámik okolo displeja je  úzky len 7 mm, displej má rozlíšenie 1 280×800 pixelov. Displej sa môže pochváliť technológiou IPS, ktorá prináša široké pozorovacie uhly, realistický obraz aj farby a vysoký jas. Tablet je osadený štvorjadrovým procesorom Intel Atom Z3735G, je tiež vybavený portom microUSB, ktorý podporuje nabíjanie a nechýba dvojica stereo reproduktorov.

Okrem toho bol predstavený model Iconia Tab 10, ktorý má 10,1 palcový displej s Full HD rozlíšením. Tablet je chránený novou generáciou skla Corning Gorilla Glass 3. Dolby Digital je schopný zo stereo zvuku vďaka slúchadlám dostať 6-kanálový zvuk. Tablet podporuje funkciu podobnú ako známa Wi-Di, teda Wireless Display.

Čo sklame? Acer Iconia Tab beží na procesore od MediaTeku. Ten bude mať 4 jadrá, neznámeho taktu. Operačným systémom bude Android 4.4 KitKat. Iconia Tab 8W bude dostupný od novembra za cenu približne 180 eur, Tab 10 v októbri pri cene 200 eur.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno