Domov Novinky Acer predstavuje dva nové 23 palcové all-in-one počítače

Acer predstavuje dva nové 23 palcové all-in-one počítače

Zdielať

Acer-Aspire-U5-620-3Spoločnosť Acer uviedla dva nové 23 palcové All-in-one (AiO) počítače: Acer Aspire U5-620 a Acer Aspire Z3-615. Tie zapadajú do ich produktového portfólia “A Touch More Connected”, ktoré bolo predstavené na akcii v New Yorku.

Acer Aspire U5-620 je vybavený pokročilými technológiami pre prenos videa a hlasu a ide tak o najlepší AiO, s ktorým môžu používatelia zostať v kontakte s ostatnými. Je certifikovaný pre Skype a ponúka jasnú a realistickú video a audio komunikáciu. Tú dosahuje vďaka dvom mikrofónom v prednej časti s technológiou Acer Purified. Voice, predným reproduktorom a Full HD webkamere so širokým uhlom záberu. Vďaka dvojici mikrofónov s technológiou Acer Purified Voice bude protistrana počuť používateľa hlasnejšie, jasnejšie a zreteľnejšie. Prispievajú k tomu funkcie ako je FFP (Far-Field Pick-up) a KSS (Keystroke Suppression). FFP umožňuje zachytiť hlas používateľa i z väčšej vzdialenosti, bez toho aby sa znížila jeho hlasitosť.

Acer-Aspire-U5-620-2

S aktivovanou funkciou KSS pomáha mikrofón odfiltrovať zvuky úderov kláves, čo umožňuje používateľom robiť viacej činnosti naraz, bez toho aby počas hovoru svojou prácou rušili protistranu. Predné reproduktory majú ideálne umiestnenie pre reprodukciu čistého a priameho zvuku. Acer Aspire U5-620 je vybavený 1080p webkamerou, ktorá prispieva k realistickejšej komunikácii tým, že natáča čistejší obraz s viac detailmi. Webová kamera má taktiež široký zorný uhol, čo robí videokomunikáciu pútavejšou a dynamickejšou.

Acer-Aspire-U5-620Acer Aspire U5-620 je pre ľahšie ovládanie vybavený kapacitným multidotykovým displejom,ktorý je prekrytý od okraja k okraju sklom. Pri používaní všetkých druhov dotyku sa obrazovka spravidla veľmi rýchlo zašpiní, to však u AiO Acer Aspire U5-620 neplatí. Je zabezpečený špeciálnou vrstvou obmedzujúcou vznik odtlačky prstov a šmúh. Tie, ktoré sa aj tak na displeji zachytia, sa zároveň omnoho ľahšie čistia.Acer Aspire U5-620 je vybavený pevným, a zároveň ergonomickým kĺbom, vďaka ktorému je možné polohovať ho do viacerých uhlov až po položenie celkom naplocho. Stačí k tomu pritom použiť iba jeden prst. Acer Aspire Z3-615 je all-in-one počítač, z ktorého bude nadšená celá rodina.

Vyniká multimediálnymi schopnosťami s úžasnou akustikou, skvelou ovládateľnosťou a širokými možnosťami využitia. Acer Aspire Z3-615 ponúkne so svojím Full HD IPS displejom s technológiou Acer CineBoost Color Engine živý a verný obraz viditeľný zo širokých uhlov. Počítač je vybavený procesorom zo 4. generácie Intel Core a dedikovanou grafikou Nvidia GeForce pre pôsobivú vysokokvalitnú multimediálnu zábavu. All-in-one počítač Acer Aspire Z3-615 sa vďaka svojím predným reproduktorom s Dolby Digital Plus Home Theater taktiež môže pochváliť krišťáľovo čistým zvukom ako v kine.

Acer-Aspire-Z3-615Acer Aspire Z3-615 ponúka mnoho funkcií, ktoré prinesú používateľom skvelú použiteľnosť. Sklon ergonomický navrhnutého monitoru môže meniť uhol v rozsahu od -5° do 25°, čo sa hodí pri použití v rôznych aplikáciách. Zároveň je možné ho meniť iba za použitia jednej ruky, čo bude ľahké pre akéhokoľvek člena rodiny. Súčasťou počítača je taktiež elegantný kovový stojan s malým pôdorysom a otvorom pre ukrytie káblov, čo ušetrí cenné miesto na pracovnom stole. Nechýba ani nástroj Acer Touch Tools – jeho cieľom je zaistiť pohodlnejšie dotykové ovládanie.

Acer-Aspire-Z3-615-2Acer Aspire Z3-615 je taktiež vybavený HDMI vstupom, vďaka ktorému môžete na jeho displeji zobraziť obsah z iného zariadenia a HDMI výstupom pre pripojenie projektora, alebo druhého monitora.

Acer Aspire U5-620 bude možné zakúpiť od konca mája za cenu od 910 Eur
Acer Aspire Z3-615 bude možné zakúpiť od konca mája za cenu od 473 Eur

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung pripravuje 8.4, 10.5 a 13.3 palcové tablety
Nasledujúci článokRecenzia: Huawei MediaPad 10 Link
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno