Domov Novinky Acer predstavil tablet Iconia One 7

Acer predstavil tablet Iconia One 7

Zdielať

Acer-Iconia-One-7_06Spoločnosť Acer predstavila nový 7 palcový tablet Acer Iconia One 7. Vďaka procesoru Intel je ideálnym ľahko prenosným zariadením pre každého, kto chce zábavu, potešenie, atraktívny dizajn a jedinečnú možnosť voľby farebného prevedenia. Priaznivá cena z neho robí zaujímavú voľbu pre rodiny, deti, používateľov, ktorí hľadajú svoj prvý tablet aj pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet.

Vďaka procesoru Intel Atom Z2560 bežia na tablete Acer Iconia One 7 hry i videá hladko a bez sekania. 7 palcový HD displej s LED podsvietením a technológií IPS má vysoké rozlíšenie 1280×800 pixelov, s ktorým budú všetky hry, webové stránky, e-knihy a fotky jasné a žiarivé. Pomer strán displeja 16:10 je ideálny pre video, naviac vydrží tablet pri prehrávaní 720p videa na jedno nabitie batérie až 7 hodín. Operačným systémom tohoto tabletu je Android 4.2 (Jelly Bean), ktorý je možné upgradovať na Android 4.4 (Kitkat).

Acer-Iconia-One-7_04

Tablet Acer Iconia One 7 bude k dispozícii v širokej škále nádherných farebných variant, aby vyhovoval životnému štýlu každého používateľa. Jeho zadný kryt je opatrený sofistikovanou textúrou, ktorá mu pridáva na unikátnom vzhľade, a zároveň má protišmykové vlastnosti. Tenký profil Acer Iconia One 7 nemá pozitívny vplyv len na elegantný vzhľad, ale prináša taktiež ľahké používanie tabletu za pomoci len jednej ruky. Tablet má hrúbku len 8,9 mm a je ľahkým mobilným spoločníkom pre zábavu a komunikáciu.

Acer-Iconia-One-7_family

Tablet Acer Iconia One 7 je taktiež vybavený prednou a zadnou kamerou pre zachytenie najdôležitejších momentov a dvoma reproduktormi pre čistejší a hlasnejší zvuk. Nechýba ani slot pre kartu MicroSD, ktorá umožňuje značné navýšenie kapacity pre uloženie a ľahké prenášanie väčšieho množstva súborov. V prípade potreby ďalšieho úložiska môžu používatelia využiť službu AcerCloud, s ktorým si užijú bezproblémové zdieľanie videí, fotografií, hudby a dokumentov rôznymi zariadeniami. Tablet Iconia One 7 bude v predaji od polovice mája za cenu od 138 eur.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno