Domov Novinky Acer predstavil štýlový smartfón Liquid Z5

Acer predstavil štýlový smartfón Liquid Z5

Zdielať

Acer Liquid Z5-2Štýlový Liquid Z5 je perfektný smartfón pre každodenné používanie. Veľký 5 palcový displej v kombinácii s technológiou zvuku DTS Sound vás vtiahne do deja filmu. Keď vás niečo zaujme, fotoaparát tento moment vďaka svojmu rýchlemu štartu a tlačidla AcerRAPID okamžite zachytí, skôr než bude neskoro.

Liquid Z5 využíva predný reproduktor s vysokým výkonom, ktorý poskytuje čistý, jasný a hlasitý zvuk. Vďaka technológii DTS Sound pre smartfóny prehráva Z5 zvukové stopy skutočné verne. Má vylepšený hlas, zlepšené stereo efekt a ďalšie funkcie, preto s ním všetko znie skvelo.

Smartfón Liquid Z5 má ideálnu veľkosť, vďaka ktorej môže ponúknuť všetke skvelé výhody smartfónu. Veľký 5 palcový displej zobrazuje obrázky a videa jasne a čisto. Vďaka mimoriadne tenkému 8,8 mm prevedeniu s elegantnými krivkami zvládnete smartfón pohodlné ovládať len jednou rukou. Začnete svoj deň iba stlačením tlačidla AcerRAPID na smartfóne Liquid Z5.

Acer Liquid Z5

Aj keď je displej vypnutý, tlačítko AcerRAPID okamžite spustí fotoaparát, takže nikdy nepremeškáte ten pravý okamih. Tlačidlo môže taktiež spustiť vaše obľúbené aplikácie z domovské stránky, prijať hovor a veľa iných akcii. Model Acer Liquid Z5 bude možné zakúpiť od Apríla za doporučenú cenu 145 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Acer Liquid Z5 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokPhilips Woox dostal ocenenia iF Design Award 2014
Nasledujúci článokRecenzia: TP-Link TL-WR710N
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

2 komentárov

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno