Domov Novinky Acer predstavil nový 27“ monitor rady K272HU

Acer predstavil nový 27“ monitor rady K272HU

Zdielať

Acer K272HU_displaySpoločnosť Acer predstavila úsporný monitor rady K272HU s ultravysokým rozlíšením a úžasnými farbami. Je určený pre bežných používateľov, vhodný pre každodenné používanie a vyznačuje sa hospodárnou prevádzkou. Monitory sú vybavené ergonomickým stojanom, ktorý umožňuje naklápanie v rozsahu od -5° do 25°.

Tlačidlo OSD pre vyvolanie menu na spodnej časti rámčeka uľahčuje nastavenie panelu. Monitor je vybavený montážnym uchytením VESA, a teda ho možno jednoducho upevniť na stenu. LED monitor Acer rady K272HU zobrazí dokonale detaily na displeji s rozlíšením WQHD. Je teda ideálny pre používateľov, ktorí chcú posunúť domácu zábavu na novú úroveň.

Krátka doba odozvy 2 ms panela prispieva k vynikajúcej kvalite obrazu a preto predstavuje úplne jasnú voľbu pre hráčov alebo používateľov, ktorí potrebujú ostrý obraz vo vysokom rozlíšení na prácu. Technológia Adaptive Contract Management zaručuje neobyčajne vysoký kontrastný pomer 100 miliónov: 1 a prispieva ku kryštalicky čistému obrazu. Technológia Acer ComfyView potláča odrazy svetla a zaisťuje vyššie pohodlie pri práci v kancelárii či v doma.

  • 27“ monitor s vysokým 2K rozlíšením WQHD 2560×1440
  • Vynikajúca presnosť farieb so 100% pokrytím priestoru sRGB
  • Rozsiahle možnosti pripojenia
  • Ergonomický stojan umožňujúci naklopenie v rozsahu od -5 ° do 25 °
  • Certifikácia ENERGY STAR 6.0

V súlade s úsilím o zabezpečenie udržateľnej prevádzky a politikou spoločenskej zodpovednosti kladie spoločnosť Acer dôraz na efektivitu konštrukcie výrobkov a materiálového hospodárstva, aby tak znížila dopady na životné prostredie. Monitor Acer K272HU bude ponúkaný za odporúčanú cenu 380 eur.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno