Domov Novinky Acer predstavil nové notebooky Aspire E14 a E15

Acer predstavil nové notebooky Aspire E14 a E15

Zdielať

Acer-Aspire-E14_family-lookSpoločnosť Acer predstavila notebooky Aspire Aspire E14 a E15 postavené na časom preverených technológiách. Sú ideálnou voľbou pre tých používateľov, ktorí vyžadujú notebook pre vysokú každodennú produktivitu, informácie a zábavu za prijateľnú cenu. Budú k dispozícii v rôznych módnych farbách pre zdôraznenie osobnosti používateľov.

K dispozícii sú taktiež všetky možné druhy displejov, ktoré spĺňajú rôzne potreby používateľov. Na výber je medzi dotykovými a nedotykovými, s Full HD alebo s HD rozlíšením a s lesklým či matným povrchom. Desaťbodové dotykové ovládanie umožňuje používateľom ľahkým klepnutím, prejdením alebo zovretím prstov rýchle prechádzať akýkoľvek obsah. Ľahké a plynulé ovládanie doplňuje presný touchpad, ktorý podporuje šiesticu kľúčových gest pre Windows 8.1. Taktiež eliminuje nechcené dotyky a pohyb kurzoru, má vylepšenú funkciu pinch-to-zoom, plynulejší posuv a pohodlnejší ovládanie.

Acer-Aspire-E14_blue

Chiclet klávesnica od Aceru ponúka hlbší stisk kláves a ich dobré rozloženie. Klávesy poskytujú pevnú hmatovú spätnú väzbu pri zachovaní tichého chodu pri písaní. Voliteľná optická mechanika M-DISC Ready Drive umožňuje zálohu až na 4,7 GB M-DISC DVD disk pre bezpečné uloženie dát na niekoľko desiatok rokov. Týmto spôsobom možno chrániť cenné fotografie, videá či iné dáta. Technológia Zero Air Gap zvyšuje kontrast displeja a zlepšuje viditeľnosť obrazu vo svetelnom prostredí alebo na priamom slnku.

Acer-Aspire-E14_green

Notebooky Acer Aspire E14 a E15 boli navrhnuté pre používateľov, ktorí vyžadujú ľahkú prenositeľnosť, produktívnu prácu, zábavu, moderný vzhľad a cenovú dostupnosť. Oba notebooky poskytnú až sedemhodinovú výdrž na batériu a Aspire E15 so zabudovanou optickou mechanikou patrí medzi 15,6 palcové notebooky k najtenším. S notebookmi Aspire E14 a E15 môžu používatelia využívať výhody toho, že budú mať správny obsah na jednom mieste.

Acer-Aspire-E15_family look_

 

Služba AcerCloud automaticky synchronizuje dáta na viacerých zariadeniach, čo znamená, že môžete zdieľať informácie medzi notebookmi, smartfónmi a tabletmi. AcerCloud umožňuje prístup k vzdialeným uloženým fotografiám, hudobným súborom, videám a dokumentom cez internet. Pre vzdialený prístup k súborom odkiaľkoľvek stačí len kliknúť na niektorú z ikon Acer Photo, Acer Media, Acer Docs alebo Acer Remote Files.

Acer-Aspire-E15_Red

Premyslené umiestenie portov na pravej a ľavej strane notebooku Aspire E14 a E15 prináša používateľom pohodlné pripojenie periférií. Notebook Aspire E15 je certifikovaný pre komunikáciu cez Skype a ponúkne tak vysoko kvalitné IP telefonovanie (VoIP). Vstavaný digitálny mikrofón a špičkové reproduktory s výraznými basami umožňujú skutočne autentickú komunikáciu cez Skype. Notebooky Aspire E Series s operačným systémom Windows 8.1, až 16 GB pamäti a až 1 TB pevným diskom sú osadený dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce alebo AMD Radeon pre realistickejší filmový i herný zážitok. Najnovšie procesory AMD alebo 4. generácia procesorov Intel Core poskytuje vyšší výkon a nižšiu spotrebu energie pre celodennú prácu na notebooku.

Acer-Aspire-E15_Titanium-Silver1

 

Na voliteľnom Full HD LED displeji sú filmy, rovnako ako ostatný multimediálny obsah živý a ostrý, čo je zárukou realistického filmového zážitku. Alebo je možné taktiež pripojiť notebook cez HDMI výstup k HD televízoru pre ešte väčší obraz. Používatelia majú naviac na výber medzi viacerými farebnými prevedeniami, ktoré im pomôžu vyjadriť ich individualitu. Notebooky Aspire E14 (14″) sú k dispozícii v šiestich farbách ‒ čiernej Piano Black, bielej Pearl White, medenej Glossy Copper, červenej Ruby Red, modrej Topaz Blue a zelenej Jade Green ‒ s geometrickým vzorom na kryte. Notebooky Acer Aspire E15 (15,6″) sú zase k dispozícii v piatich farebných prevedeniach ‒ čiernej Midnight Black, striebornej Titanium Silver, hnedej Tiger’s Eye Brown, modrej Sapphire Blue a červenej Garnet Red, s elegantnou štruktúrou a tenkými líniami.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno