Domov Novinky Acer predstavil nové notebooky Aspire E14 a E15

Acer predstavil nové notebooky Aspire E14 a E15

Zdielať

Acer-Aspire-E14_family-lookSpoločnosť Acer predstavila notebooky Aspire Aspire E14 a E15 postavené na časom preverených technológiách. Sú ideálnou voľbou pre tých používateľov, ktorí vyžadujú notebook pre vysokú každodennú produktivitu, informácie a zábavu za prijateľnú cenu. Budú k dispozícii v rôznych módnych farbách pre zdôraznenie osobnosti používateľov.

K dispozícii sú taktiež všetky možné druhy displejov, ktoré spĺňajú rôzne potreby používateľov. Na výber je medzi dotykovými a nedotykovými, s Full HD alebo s HD rozlíšením a s lesklým či matným povrchom. Desaťbodové dotykové ovládanie umožňuje používateľom ľahkým klepnutím, prejdením alebo zovretím prstov rýchle prechádzať akýkoľvek obsah. Ľahké a plynulé ovládanie doplňuje presný touchpad, ktorý podporuje šiesticu kľúčových gest pre Windows 8.1. Taktiež eliminuje nechcené dotyky a pohyb kurzoru, má vylepšenú funkciu pinch-to-zoom, plynulejší posuv a pohodlnejší ovládanie.

Acer-Aspire-E14_blue

Chiclet klávesnica od Aceru ponúka hlbší stisk kláves a ich dobré rozloženie. Klávesy poskytujú pevnú hmatovú spätnú väzbu pri zachovaní tichého chodu pri písaní. Voliteľná optická mechanika M-DISC Ready Drive umožňuje zálohu až na 4,7 GB M-DISC DVD disk pre bezpečné uloženie dát na niekoľko desiatok rokov. Týmto spôsobom možno chrániť cenné fotografie, videá či iné dáta. Technológia Zero Air Gap zvyšuje kontrast displeja a zlepšuje viditeľnosť obrazu vo svetelnom prostredí alebo na priamom slnku.

Acer-Aspire-E14_green

Notebooky Acer Aspire E14 a E15 boli navrhnuté pre používateľov, ktorí vyžadujú ľahkú prenositeľnosť, produktívnu prácu, zábavu, moderný vzhľad a cenovú dostupnosť. Oba notebooky poskytnú až sedemhodinovú výdrž na batériu a Aspire E15 so zabudovanou optickou mechanikou patrí medzi 15,6 palcové notebooky k najtenším. S notebookmi Aspire E14 a E15 môžu používatelia využívať výhody toho, že budú mať správny obsah na jednom mieste.

Acer-Aspire-E15_family look_

 

Služba AcerCloud automaticky synchronizuje dáta na viacerých zariadeniach, čo znamená, že môžete zdieľať informácie medzi notebookmi, smartfónmi a tabletmi. AcerCloud umožňuje prístup k vzdialeným uloženým fotografiám, hudobným súborom, videám a dokumentom cez internet. Pre vzdialený prístup k súborom odkiaľkoľvek stačí len kliknúť na niektorú z ikon Acer Photo, Acer Media, Acer Docs alebo Acer Remote Files.

Acer-Aspire-E15_Red

Premyslené umiestenie portov na pravej a ľavej strane notebooku Aspire E14 a E15 prináša používateľom pohodlné pripojenie periférií. Notebook Aspire E15 je certifikovaný pre komunikáciu cez Skype a ponúkne tak vysoko kvalitné IP telefonovanie (VoIP). Vstavaný digitálny mikrofón a špičkové reproduktory s výraznými basami umožňujú skutočne autentickú komunikáciu cez Skype. Notebooky Aspire E Series s operačným systémom Windows 8.1, až 16 GB pamäti a až 1 TB pevným diskom sú osadený dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce alebo AMD Radeon pre realistickejší filmový i herný zážitok. Najnovšie procesory AMD alebo 4. generácia procesorov Intel Core poskytuje vyšší výkon a nižšiu spotrebu energie pre celodennú prácu na notebooku.

Acer-Aspire-E15_Titanium-Silver1

 

Na voliteľnom Full HD LED displeji sú filmy, rovnako ako ostatný multimediálny obsah živý a ostrý, čo je zárukou realistického filmového zážitku. Alebo je možné taktiež pripojiť notebook cez HDMI výstup k HD televízoru pre ešte väčší obraz. Používatelia majú naviac na výber medzi viacerými farebnými prevedeniami, ktoré im pomôžu vyjadriť ich individualitu. Notebooky Aspire E14 (14″) sú k dispozícii v šiestich farbách ‒ čiernej Piano Black, bielej Pearl White, medenej Glossy Copper, červenej Ruby Red, modrej Topaz Blue a zelenej Jade Green ‒ s geometrickým vzorom na kryte. Notebooky Acer Aspire E15 (15,6″) sú zase k dispozícii v piatich farebných prevedeniach ‒ čiernej Midnight Black, striebornej Titanium Silver, hnedej Tiger’s Eye Brown, modrej Sapphire Blue a červenej Garnet Red, s elegantnou štruktúrou a tenkými líniami.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Lenovo Miix 2
Nasledujúci článokDigitálna trieda alebo old school?
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno