Domov Novinky Acer predstavil HD LED projektor K137 do dlane

Acer predstavil HD LED projektor K137 do dlane

Zdielať

Acer K137-2Spoločnosť Acer uvádza na trh LED projektor Acer K137, ktorý získal cenu za dizajn. LED projektory sú ľahké a ľahko prenosné. Aj keď sú menšie než časopis formátu A4, spĺňajú všetke nároky obchodných zástupcov na cestách a v domácnostiach nájdu uplatnenie ako prenosné domáce kino.

Projektor je vybavený dvoma výkonnými 3W reproduktormi s podporou stereofónne reprodukcie SRS WOW HD. Zvuk v hifi kvalite tak doplňuje jasný a ostrý obraz. Kompaktné rozmery uľahčuje sledovanie filmov a videí aj hranie hier doma a taktiež mimo domova. Acer K137 získal prestížnu cenu za dizajn iF za rok 2014. Porota, zložená z 49 medzinárodne uznávaných odborníkov v oblasti dizajnu, priemyslu a vzdelania, hodnotila výrobky z 55 krajín.

Acer K137

Nový prenosný projektor má hmotnosť len 510 gramov. Môžete si ho tak jednoduchšie vziať zo sebou na hernú párty s kamarátmi alebo si ho pribaliť do batohu, ak by ste chceli na rodinnom víkende sledovať večer filmy. Technológie SRS WOW HD zlepšuje dynamický zvukový výkon a využíva modelovanou basovou odozvou k dosiahnutiu maximálneho efektu v malých reproduktoroch. Vytvárajú rovnako prirodzenejší zvuk s širším zvukovým poľom a vysokým rozlíšením, a tak prispieva k jeho úplne realistickej čistote.

Čítačka mikroSD pamäťových kariet a USB port umožňuje sledovať multimediálny obsah, napr. fotografie, videa, alebo poslúchať zvukové záznamy priamo z USB flash disku či pamäťových kariet. Projektor je ďalej vybavený portom HDMI pre pripojenie k osobnému počítaču, herným konzolám i Blu-ray a DVD prehrávačom.

Acer K137-4Vysoký svetelný tok 700 ANSI lumenov v štandardnom režime (560 lumenov v režime ECO) zaručuje jasný a živý obraz. Dynamický kontrastní pomer 10 000 : 1, vylepšený technológiou DynamicBlack, zaisťuje vynikajúci farebný a zreteľne zobrazení, a tak i výbornou čitateľnosť. Natívne rozlíšenie 1280×800 pixelov HD WXGA (maximálne rozlíšenie UXGA s plným vysokým rozlíšením 1080p) reprodukuje ostrí obsah s vysokým rozlíšením z Blu-ray či DVD diskov a ďalších zdrojov.

LED lampa projektoru Acer K137 dosahuje dlhú životnosť až 20 000 hodín v štandardnom režime a až 30 000 hodín v režime ExtremeECO. Režim ExtremeECO obmedzi jas svetelného zdroja na 30 % plného výkonu a tak sa podieľa na znížení celkových nákladov na vlastníctve. Projektor sa automaticky vypne, pokiaľ neprijme vstupný signál v priebehu doby nastavené používateľom.

Acer K137-3

Projektor K137 splňuje špecifikáciu DNLA (Digital Network Living Alliance). Prehráva fotografie, hudbu i streamované video zo všetkých kompatibilných mobilných zariadení vrámci smartfónov, tabletov a notebookov s operačným systémom Android, iOS a Windows, pokiaľ je vybavený voliteľným bezdrôtovým adaptérom UBS. V spojení s voliteľným bezdrôtovým adaptérom Acer MHL zobrazuje taktiež obsah zo smartfónu, ktorý podporuje technológiu MHL, a súčasne ho dobíja. Súčasťou balenia je taktiež 90W sieťový adaptér. Prenosný LED projektor K137 pre domáce kino bol uvedený na európsky trh začiatkom marca a jeho odporúčaná maloobchodná cena 529 Eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Acer K137 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: UE Mini Boom
Nasledujúci článokCEO Samsungu poprel existenciu “premium” Galaxy S5
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno