Domov Novinky Acer oznámila projektor C205 pre Európsky trh

Acer oznámila projektor C205 pre Európsky trh

Zdielať

Acer C205Spoločnosť Acer oznámila, že uvádza na európsky trh úplne nový vreckový LED projektor Acer C205 s vynikajúcim svetelným tokom 150 lúmenov. Jasný a ostrý obraz je doplnený pôsobivým zvukom z dvoch výkonných 2W reproduktorov. Používatelia tak získajú profesionálne kino, ktoré sa im zmesti do dlane. 

Projektor C205 je tak malý, že ho môžu nosiť všade so sebou a využívať k pracovným účelom i pre zábavu. Nízka hmotnosť iba 0,3 kg a malé rozmery projektoru 144×108×27 mm sú zárukou jednoduchého prenášania a efektného využitia. Integrovaná batéria Acer Power Bank zaisťuje až dvojhodinovú prevádzku. Uľahčuje tak používanie na cestách a používatelia si so sebou nemusia brať káble.

USB port umožňuje sledovať multimediálny obsah vrámci obrázkov, zvukových a hudobných nahrávok priamo zo smartfónu alebo tabletu. K portu HDMI môžme pripojiť osobný počítač, hernú konzolu aj Blu-ray a DVD prehrávač. Technológia Acer Instant Pack šetrí čas: projektor je možné okamžite používať a taktiež hneď zabaliť, akonáhle ho odpojíte zo zásuvky. Pokiaľ by používatelia chceli premietnuť najnovší film priateľom alebo predviesť nový nápad šéfovi, s C205 to ide jednoducho a rýchlo.

Acer C205-3

Projektor doplnený voliteľným bezdrôtovým adaptérom Acer MHL prehráva fotografie, hudbu a streamované video zo všetkých kompatibilných mobilných zariadení vrámci smartfónov, tabletov a notebookov s operačným systémom Android, iOS a Windows. Dokáže však len premietať obsah zo smartfónu s podporou technológie MHL, ale súčasne ho môže aj dobíjať. Funkcie Mirroring Display umožňuje premietať z akýchkoľvek zariadení so systémom Android 4.2 a Windows 8.1, ktorá podporuje MHL. Vďaka funkcii Acer eDisplej sa vaši priatelia nemusia cítiť prehliadanie. Tato funkcia totiž rozdelí obraz tak, aby mohlo premietať niekoľko používateľov súčasne.

Kontrastní pomer projektorov C205 zaisťuje ostré podanie textu, zreteľné obrázky a nádherné svieže farby i na veľkú vzdialenosť. Nápady doslova ožijú vďaka vysokému jasu technológie LED, ktorá vytvára neobyčajne živý obraz s trvale vysokou sýtosťou farieb. Technológie Acer ColorSafe zachová prirodzené farby i pri dlhšom používaní projektora.

Acer C205-4

LED lampa projektoru Acer C205 dosahuje dlhú životnosť až 20 000 hodín v štandardným režimu a až 30 000 hodín v režimu ExtremeECO. Režim ExtremeECO obmedzí jas svetelného zdroja na 30 % plného výkonu, a tak sa podieľa na znížení celkových nákladov na vlastníctve. Projektor sa naviac automaticky vypne, pokiaľ neprijme vstupní signál v priebehu doby nastavené používateľom. Tím ďalej prispieva k dlhšej životnosti a úspore energie.

Vysoká kvalita doplnená vždy tou najmodernejšou technológiou projekcie, predovšetkým špeciálne vyvinutou technológiou Acer Color Boost, predstavuje záruku bohatých, živých a žiarivých farieb. Päťročná záruka poskytovaná na čip DLP len potvrdzuje spoľahlivosť a dlhodobú vysokú žiarivosť farieb. Kvalitu lamp Osram a Philips, ktorým sú vybavené projektory Acer, dokladá jednoročná záruka bez obmedzení. Prenosný LED projektor C205 pre domáce kino príde na európsky trh začiatkom marca. Jeho doporučená maloobchodná cena je 292 Eur s danou.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85
Nasledujúci článokApple skracuje dobu vrátenia iPhonu na 14 dní
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno