Domov Novinky Acer: Nové monitory B276HUL a B296HCL

Acer: Nové monitory B276HUL a B296HCL

Zdielať

Acer B296CLSpoločnosť Acer predstavila novu radu monitorov B6 s jedinečným vysokým rozlíšením a riešením Ergostand, ktorý zaručuje pohodlné sledovanie displeja. Monitory radu B6 sú dodávané s 27 alebo 29 palcovým displejom s plným vysokým rozlíšením a krátkou dobou odozvy.

Vysoký kontrast je optimalizovaný technológiou Acer Adaptive Contrast Management, ktorá zaisťuje ostré podanie najnovšieho obsahu vo vysokom rozlíšení v kvalite porovnateľné s kinom. Nový 27 palcový monitor B6 s pôsobivým rozlíšením 2K (2560×1440 pixelov, 1440p) má o 80% viac pixelov ako štandardný displej s plným vysokým rozlíšením. Väčší 29 palcový monitor B6 s rozlíšením 2560×1080 pixelov a pomerom strán 21:9 je vhodný predovšetkým pre multitasking a práci s niekoľkých aplikácii súčasne.

Acer B296CL-2

Monitory radu B6 sú vybavené technológiou Acer eColor Management a progresívnym nastavením farieb v šiestich osách pre optimalizáciu verného a presného podania farieb. Technológia IPS zaručuje živý obraz bez skreslenia farieb v celom rozsahu pozorovacieho uhla 178°. Pohodlnejšie sledovanie displeja v akomkoľvek prostredí zaisťuje technológia Acer ComfyView, ktorá potlačuje odraz svetla.

Monitor je vybavený viacerými portmi vrámci HDMI, DVI, USB 3.0 a DisplayPort môže jednoducho pripojiť k ďalším zariadením. Voliteľné prevedenie s dvoma reproduktormi predstavuje ideálne multimediálne riešenie do kancelárie i do domácnosti. K monitoru radu B6 môže byť rovnako pripojené dve zariadenia a na displeji sledovať dva obrazy súčasne. Môžete tak pracovať s najvyššou produktivitou napr. na príprave profesionálnej prezentácie do zamestnania alebo dosiahnuť hlbšieho zážitku pri sledovaní filmu doma.

Acer B296CL-3Acer 27 a 29 palcový monitor

Technológie Acer Multi-Stream umožňuje sledovať obsah na niekoľkých monitoroch, ktoré sú pripojené káblom k videorozbočovaču alebo zapojený sériovo prostredníctvom rozhrania DisplayPort. Prevedenie ZeroFrame dodáva monitoru B296HCL jednoliaty vzhľad bez viditeľného rámčeka.

Monitory radu B6 neobsahujú ortuť, sklo displeja je vyrobené bez využitia arzénu a používané obalové materiály sú z recyklovaných surovín. Monitory Acer B276HUL je predávaný za doporučenú cenu 494,39 Eur a B296HCL za cenu 454,38 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: ASUS Transformer Book T100
Nasledujúci článokSamsung pripravuje smartfón s projektorom
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno