Domov Novinky Acer Liquid Leap – fitness smarthodinky

Acer Liquid Leap – fitness smarthodinky

Zdielať

Acer smarthodinkyNa svojej konferencii v New Yorku spoločnosť Acer predstavila niekoľko noviniek. Medzi iným aj tieto fitness smarthodinky , ktoré nesú názov Acer Liquid Leap .Predstavili ich ako prvé nositeľné – wearable zariadenie od Aceru s množstvom užitočných funkcií.

Ide vlastne o akýsi hybrid múdreho náramku a hodiniek, ktorý vďaka svojim funkciám dokáže komunikovať s mobilnými zariadeniami, predovšetkým od Aceru. Ide o 17 mm hrubý kaučukový pás s integrovaným displejom a Acer predpokladá, že sa toto ich zariadenie pridá medzi mnohé fitness hodinky predstavené v tomto roku, ako napríklad Fitbit Flex, alebo Huawei Talband. Acer povedal, že chce aby sa tieto hodinky dali používať najjednoduchšie ako sa len dá a že budú ponúkať sledovanie aktivít a budú schopné oddeliť rôzne činnosti.

Zariadenie nebude na začiatku predaja dostupné vo všetkých krajinách a to je naplánované na koniec júla, prípadne začiatok augusta. Liquid Leap používa malý OLED displej , na ktorom sa  zobrazia všetky informácie, rovnako ako sledovanie fitness informácii. V tomto trocha pripomínajú Samsung Gear Fit ( písali sme o nich aj na našom webe).Spodná časť Liquid Leap má malý nabíjací kontakt, ktorý sa pripája na oddelenú dock nabíjačku.

Acer smarthodinky-2

Tieto smarthodinky nemajú GPS, dokonca ani snímač tepovej frekvenciem, namiesto toho  pohybové senzory môžu zaznamenať veci ako je napríklad prejdený počet krokov.Tieto dáta sa dajú potom preniesť do telefónu cez Bluetooth.Dostupné bude v piatich farbách vrátane čiernej a červenej. Bližšie informácie o cene však Acer nezverejnil.

Acer však zdôraznil, že najlepšie zariadenie na spárovanie s týmito hodinkami bude až Acer Liquid Jade. Ide o ďaľšiu novinku z dielne Acer v štýle high-end s operačným systémom Android.Bližšie informácie o tomto telefóne, však zatiaľ nemáme k dispozícii.

Zdroj: Trustedreviews

Zdielať
Predchádzajúci článokBilly 4.7 lacný smartfón s Windows Phone 8.1
Nasledujúci článokSamsung zaplatí Apple 120 miliónov dolárov za porušenie patentov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno