Domov Novinky Acer Iconia Tab 8: Tablet s Full HD displejom

Acer Iconia Tab 8: Tablet s Full HD displejom

Zdielať

Acer Iconia Tab 8 01Acer predstavil 8 palcový tablet Iconia Tab 8, ktorý má jemné, Full HD rozlíšenie a štvorjadrový procesor. Tablet sa môže pochváliť jednoduchým a elegantným dizajnom s prepracovaným strieborným kovovým zadným krytom a tenkým profilom. Nielenže vyzerá dobre, ale tiež sa pohodlne zmestí do jednej ruky.

Tablet je vybavený 8″ Full HD (1920×1200 px) displejom s technológiou IPS, vďaka ktorému sú hry, fotky, videá aj webové stránky ostré a realistické aj pri pohľade z širokého uhla. Displej tabletu obsahuje povrchovú úpravu zabraňujúcu zachytávaniu odtlačkov prstov a šmúh, preto sa displej oveľa ľahšie čistí aj číta a pomer strán 16:10 je ideálny pre sledovanie videa. Tablet je vybavený dvoma reproduktormi, ktoré prinesú priestorový efekt s jasnejším a reálnejším zvukovým podaním.

Acer Iconia Tab 8 02

Základom je štvorjadrový procesor Intel Atom Z3745. Operačný systém Android 4.4 (KitKat) je vybavený funkciou Acer Touch WakeApp, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché prebudenie tabletu jednoduchým dotykovým gestom. Výdrž batérie na jedno nabitie je do 7,5 hodiny a hmotnosť 360 gramov. Nechýba dvojica fotoaparátov, pre zachytenie všetkých dôležitých okamihov. Ďalej tu je Wi-Fi štandardov 802.11 a/b/g/n spolu s technológiou MIMO. Nechýba slot pre pamäťové karty (microSD), ktorý umožňuje navýšenie celkovej kapacity úložiska. Tablet Acer Iconia Tab 8 bude možné zakúpiť koncom júla za cenu okolo 200 eur bez DPH.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno