Domov Novinky Acer Iconia Tab 7: Tablet a smartfón v jednom

Acer Iconia Tab 7: Tablet a smartfón v jednom

Zdielať

Acer-Iconia_Tab7-HD_06Spoločnosť Acer predstavila nový tablet Iconia Tab 7. Ten ponúka hlasové funkcie aj 3G pripojenie a ide tak o spojenie dvoch najpoužívanejších zariadení, smartfónu a tabletu dohromady v ľahkom prenosnom zariadení so 7 palcovým displejom. 

Tenký tablet Acer Iconia Tab 7 sa môže pochváliť luxusným vzhľadom i pocitom vďaka čistému a jednoduchému dizajnu so strieborným eloxovaným povrchom. So svojím telom, tenkým iba 0,89 cm, úzkym len 11,6 cm a váhou iba 298 gramov je tablet Acer Iconia Tab 7 zariadením, ktorý sa veľmi pohodlne drží. Je možné ho ovládať len jednou rukou, napríklad pri uskutočňovaní telefónnych hovorov a pri surfovaní, zároveň má ale dostatočne veľký displej i pre čítanie textu a sledovanie videa.

Acer-Iconia_Tab7-HD_02Acer Iconia Tab 7 bude k dispozícii s možnosťou výberu z dvoch 7 palcových displejov. Acer Iconia Tab 7 bude v predaji od konca mája za cenu od 145 eur. Lepší z nich sa môže pochváliť HD rozlíšením 1280×800 pixelov a technológiou IPS pre ostrý obraz so živými farbami, viditeľný zo širokých uhlov pohľadu. Tablet bude v predaji od začiatku mája za cenu od 181 eur. Väčšie možnosti tabletu sa používateľom otvárajú aj vďaka výkonnému štvorjadrovému procesoru a dvojica kamier sa postará o to, aby zachytili všetky dôležité momenty. Operačným systémom tabletu je Android 4.4 KitKat.

Acer-Iconia_Tab7-HD_01

Pri používaný dotykov a dotykových gest sa obrazovka veľmi rýchle zašpiní, to však pri tablete Acer Iconia Tab 7 neplatí. Je vybavený ochrannou vrstvou, ktorá zabraňuje zachytávaniu šmúh a odtlačkov prstov. Obe sú tak redukované na minimum a zvyšné nečistoty sa zároveň oveľa jednoduchšie čistia. Tablet Acer Iconia Tab 7 je vybavený slotom pre kartu microSD, ktorá umožňuje značné navýšenie kapacity pre uloženie a ľahké prenášanie väčšieho množstva súborov. V prípade potreby ďalšieho úložiska môžu používatelia využiť službu AcerCloud, s ktorým si užijú bezproblémové zdieľanie videí, fotografií, hudby a dokumentov v rôznych zariadeniach.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno