Domov Novinky Acer G7: Tenký rám prináša ostré detaily zo všetkých uhlov

Acer G7: Tenký rám prináša ostré detaily zo všetkých uhlov

Zdielať

Acer G7 display seriesSpoločnosť Acer oznámila zahájenie predaja štíhlych a elegantných monitorov Acer G7 Everyday v Európe. Monitory Acer G7 sa môžu pochváliť tenkým rámčekom ZeroFrame (2,2 mm), štíhlym dizajnom a neobmedzeným vizuálne zážitkom vďaka pozorovacím uhlom 178°, správe farieb Acer eColour a obrazu ostrom ako britva.

Vďaka celej rade portov, ako je HDMI, DVI a VGA, môžete monitor jednoducho pripojiť k viacerým zariadeniam a nechýba ani možnosť voľby modelu s dvomi zabudovanými reproduktormi. Acer G7 tak uspokojí vaše multimediálne potreby či už ho budete mať doma alebo v kancelárii.

Monitory Acer G7 Everyday prináša lepší vizuálny zážitok vďaka správe farieb Acer eColor a rozlíšenie displeja Full HD 1 920×1 080 px. Správa farieb Acer eColor Management zabezpečuje uniformitu jasu, správny kontrast, konverziu farebného priestoru YUV, vysokú sýtosť farieb, optimalizuje ostrosť a disponuje funkciou colour-tracking. Vďaka technológii IPS prináša monitory Acer G7 konzistentné, presnú a vysoko kvalitnú reprodukciu farieb pri pozorovacích uhloch širokých 178°.

• Tenký rámček, moderný dizajn
• Uhol náklonu od -5 do 15° pre pohodlné sledovanie obrazu
• HDMI vstup pre zábavu vo Full HD aj so zvukom
• Technológia EcoDisplay
• Perfektný obraz bez blikania
• Technológia Blue light Filter
• Certifikácia Energy STAR 6.0

Monitory Acer G7 Everyday spĺňajú kritériá verzia, používajú podsvietenie bielymi LED bez obsahu olova a spĺňajú aj požiadavky ENERGY STAR 6.0. Vďaka technológii Acer EcoDisplay majú monitory až o 68% nižšiu spotrebu, čo prináša úsporu energie aj nákladov na prevádzku. Monitory Acer G7 Everday sú dostupné u online predajcov za maloobchodnú cenu od 120 eur do 240 eur.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno