Domov Novinky Acer predstavuje dva rady monitorov s panelmi IPS a VA

Acer predstavuje dva rady monitorov s panelmi IPS a VA

Zdielať

Packard_Bell_MaestroAcer predstavuje nové LCD monitory značky Packard Bell, ktoré prídu na trh vybavené panelmi IPS, VA a u nižších modelov potom TN. Dočkáme sa pritom až 27″ modelov, pričom cena začína už na 80 euro.

Medzi nové monitory značky Packard Bell patria modely radov Maestro a Viseo. Predstavuje ich spoločnosť Acer, pod ktorou značka Packard Bell patrí, ktorá vo svojej tlačovke sľubuje predovšetkým široké pozorovacie uhly – 178°.

Packard Bell Maestro sú založené na paneloch IPS s rozlíšením Full HD a ide o dva nové modely – 226DXbmid a 236Dbd. Jedná sa o 21,5″ a 23″ monitor s bezrámovým dizajnom. Iba na spodku je vystúpená lišta. Monitory dosahujú kontrastného pomeru až 100 miliónov ku 1 a doba odozvy je 5 ms. Spoločným rysom je tiež využitie rozhranie HDMI, D-Sub a DVI.Packard_Bell_Viseo

Packard Bell Viseo ponúkne uhlopriečky 18,5″ až 27″. Obsahuje panel VA, avšak ten je bohužiaľ vybavený len pri najväčšom 27 palcovom modely. Práve od neho môžeme čakať najvyššiu kvalitu zobrazenia, pričom ostatné majú klasické panely TN. Aj tu by sme sa mali stretnúť s rozhraniami HDMI, D-Sub a DVI. Tieto monitory ponúknu rozlíšenie od 1366×768 do 1920×1080 pixelov a už sa objavujú v slovenských obchodoch.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno