Domov Novinky Acer Aspire V17 Nitro: Nový notebook s Kinectom?

Acer Aspire V17 Nitro: Nový notebook s Kinectom?

Zdielať

Taiwanská spoločnosť Acer predstavila v Las Vegas na CES novinku s názvom Aspire V17. Je to herný notebook s kamerou RealSense od Intelu. O tejto kamere už ste možno počuli, ale zakaždým bola ako externý kúsok nacvakaná na veku displeja alebo vystupovala, čo u notebooku nebolo dobré. Aceru sa to ale teraz podarilo priamo integrovať do jednej roviny s vekom. Má to budúcnosť?

Acer Nitro RealSense 01

Na miniatúre môžete vidieť súčasný Aspire V17 Nitro, čo je lacný ale napriek tomu výkonný notebook na hry, má 17“ displej. Teraz bude implementovaný tenký modul Intel RealSense, ktorý vidíte nižšie. Obsahuje normálnu kameru, infra kameru a laserový projektor, vďaka ktorému potom infrakamera odpočíta informácie o priestore. K počítaču dostanete hru Warrior Wave, čo je jediná hra podporujúca RealSense.

Acer Nitro RealSense 02

Základom notebooku je štvorjadrový procesor Intel Core i7-4710HQ v kombinácii s grafikou NVIDIA GeForce GTX 860M, SSD či bežný disk a optická mechanika sú dobrým základom mobilných hráčov. Zatiaľ ale nie je isté, či Acer neuplatňuje modernejšie komponenty, pretože tieto sa zhodujú s doterajším starším modelom Nitro.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Acer Aspire V17 Nitro NX.MQREC.001 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno