Domov Novinky Acer Aspire V Nitro: Nová rada notebookov prichádza

Acer Aspire V Nitro: Nová rada notebookov prichádza

Zdielať

Acer Aspire V Nitro 01Spoločnosť Acer oznámila príchod novej rady notebookov Aspire V Nitro s uhlopriečkou displeja 15,6 a 17,3 palca. Môžu sa pochváliť ostro rezaným dizajnom s profilom necelých 2,5 cm. Veko je vyrobené technológiou NIL (nanoimprinting litografia), ktorá prináša vďaka zložitému kovovému vzoru pocit jemného dotyku.

Tiež ponúka štýlovú červeno podsvietenú klávesnicu s plnohodnotným numerickým blokom nielen pre zábavu, ale aj na produktívnu prácu vo dne i v noci. Základom sú procesory 4. generácie Intel Core (Haswell), je tu však aj diskrétna grafika NVIDIA GeForce (až po model GTX 860M). Displej má rozlíšenie Full HD a má panel typu IPS, ktorá poskytuje široké pozorovacie uhly (178°/178°).

K dispozícii je verzia s 3 TB diskom, alebo pre tých, ktorí potrebujú rýchlosť je tu aj variant s 256 GB SSD. Bezdrôtovú technológiu zabezpečuje dvojica antén 2×2. Pri bezdrôtovom prenose sa používa technológia MIMO.  K dispozícii je štvorica reproduktorov s celkovým výkonom osem wattov, spolu s technológiou Dolby Digital Plus Home Theatre. Používatelia tiež majú možnosť voľby konfigurácie s Blu-ray mechanikou, alebo môžu siahnuť po mechanike s podporou diskov M-Disk.

Acer Aspire V Nitro 02

Rad notebookov Aspire V Nitro bude k dispozícii od začiatku septembra. Model s uhlopriečkou 15,6 palca bude začínať na cene 720  eur, zatiaľ čo 17,3 palcový model nad 790 eur. Black Edition v 15,6″ verzii sa bude predávať za 820 eur a 17,3″ za  rovných 1000 eur.

Zdroj: Tlačová správa Acer

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno