Domov Novinky ADATA uvádza flash disk s USB 3.0

ADATA uvádza flash disk s USB 3.0

Zdielať

Adata UD311-2ADATA Technology, popredný výrobca vysoko výkonných modulov DRAM a NAND Flash výrobkov, uviedol na trh DashDrive Durable UD311 Flash disk.

Výrobok DashDrive Durable UD311 je jedným z najmenších ADATA. Mimochodom, ADATA sa zrejme snažil, aby novo prichádzajúci UD311 vyzeral ako šperk. Koncovka je vyrobená z diamantu, alebo skôr zafíru, pretože farba je tmavo modrá. USB 3.0 SuperSpeed ponúka rýchlosť až 85 MB/s pri čítaní. Rýchlosť zápisu bude o dosť menšia, a závisí na kapacite. ADATA ponuka DashDrive Durable UD311 v dvoch verziách – 16 GB a 32 GB. Nová pamäťová jednotka je odolná voči vode a poškodením nárazom. Pridajme k tomu otvor pre pútko a máme ľahko prenosný USB kľúč. Navyše ju môžeme zavesiť na kľúčenkou, popruh, prívesok na kľúče, a pod. Hmotnosť má len 3 gramy. ADATA by mal začať predávať flasky v oboch verziách už čoskoro, no cena je zatiaľ neznáma.

Adata UD311

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Zdielať
Predchádzajúci článokNokia predstavila svoj prvý tablet Lumia 2520
Nasledujúci článokRecenzia: Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno