Domov Novinky ADATA Technology uvádza SSD Toolbox Software

ADATA Technology uvádza SSD Toolbox Software

Zdielať

A-Data DriveInfoADATA Technology oznámila vydanie svojho proprietárneho softvéru na monitorovanie stavu a udržanie vysokého výkonu SSD diskov ADATA. Nový softvér, pomenovaný ADATA SSD Toolbox, umožní používateľom rýchlo a veľmi pohodlne nastavovať, optimalizovať a sledovať celkový zdravotný stav ich pevných diskov.

ADATA SSD Toolbox umožňuje monitorovanie zdravia diskov prostredníctvom SMART atribútov (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology). Taktiež umožňuje používateľovi sledovať aktuálnu prevádzkovú teplotu, kapacitu alebo celkové využité miesto ma disku.

Diskové nástroje zahŕňajú aj aktualizácie firmvéru a aktualizácie SSD Toolbox, alebo bezpečnostné mazanie SSD, ktoré dôkladne odstráni všetky dáta z disku a obnoví jednotku do jej továrenského nastavenia. Pre dosiahnutie najlepších výkonov podporuje softvér optimalizáciu systému (SSD) a optimalizačné funkcie OS. Podporované sú aktuálne operačné systémy Windows 7 (32 a 64-bit), Windows 8 (32 a 64-bit) a Windows 8.1 (32 a 64-bit verzie).

A-Data Utilities

Na kontrolu možných problémov má SSD Toolbox dve možnosti diagnostiky: Rýchlu, ktorá využíva základné testy na vybranej jednotke a plnú diagnostiku, ktorá spustí rozšírené testy na vybranej jednotke (samozrejme zaberie viac času). Tieto dve možnosti skenovania umožňujú používateľom vybrať si požadovanú úroveň detekcie problémov, v závislosti na čase a dostupných zdrojoch.

Široká škála funkcií integrovaných do softvéru poskytuje používateľom SSD A-Data informácie, nástroje správy a diagnostické nástroje potrebné na zabezpečenie toho, aby si SSD udržali svoje výkonnostné výhody aj po rokoch. Zoznam všetkých SSD ADATA, ktoré sú kompatibilné s SSD Toolbox nájdete na tejto adrese.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno