Domov Novinky ADATA prináša viac energie pre mobilné zariadenia

ADATA prináša viac energie pre mobilné zariadenia

Zdielať

A-Data Choice PC500 01Spoločnosť ADATA uvádza v rámci svojej série Choice power banku PC500, farebné a štýlové nabíjacie príslušenstvo, ktoré kedykoľvek dodá potrebnú energiu pre dlhšiu výdrž vašich smartfónov a tabletov.

S požiadavkami na stále častejšie využívanie inteligentných telefónov a tabletových počítačov rastie aj naša potreba robustných a pritom prenosných nabíjacích zariadení. Spoločnosť A-Data preto rýchlo reaguje na požiadavky spotrebiteľov a mení svoj vývoj tak, aby mohla prinášať celý rad periférií pre rýchlo sa meniaci mobilný trh. Energetická banka PC500 je zatiaľ posledným modelom v novom rade.

Disponuje nabíjateľnou Li-polymérovou batériou s riadnou kapacitou 5000 mAh a 2,1 Apérovým prúdom, vďaka čomu poskytuje nabíjacie schopnosti, ktoré môžu výrazne skrátiť čas potrebný na dobíjanie vašich mobilných zariadení. Navyše má PC500 komplexné bezpečnostné prvky, vrátane ochrany prebíjania/vybíjania, ochrany proti skratu, prepätiu, nadprúdovej ochrany, NTC prehriatiu a automatické vypínanie.

A-Data Choice PC5002

Power banka PC500 je vizuálne veľmi pôsobivá. Zvonku má nádherný grafický vzor a dodávaná je v ružovej alebo tyrkysovej farbe. Aktuálnu úroveň jej energie si môžete rýchlo skontrolovať pomocou LED indikátorov. Dodávaná je s nádherne zdobeným puzdrom na prenášanie a extra dlhým USB nabíjacím káblom, ktorý ľahko umožňuje nabíjať a používať telefón aj pri prenášaní PC500 v kabelke alebo taške.

Môžeme povedať, že PC500 je pre používateľov mobilných zariadení zameraná na maximálne pohodlie pri dobíjaní, no zároveň tvorí módny doplnok, ktorý príjemne zvýrazní váš osobitý zmysel pre štýl. Power banka  bude k dispozícii prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov za výrobcom odporúčanú koncovú cenu 31 dolárov.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno