Domov Novinky ADATA prináša novinku DashDrive Air AE800

ADATA prináša novinku DashDrive Air AE800

Zdielať

Adata AE800-1Čo by ste povedali na bezdrôtový pevný disk, ktorý môže slúžiť ako úložisko dát pre viac mobilných zariadení. Podporuje až 3 užívateľov naraz, streaming 1080p videa, alebo až 5 užívateľov súčasne streamovanie 720p videa.

Toto zariadenie je možné použiť ako vstavaný Power Bank, ktorý má kapacitu 5200 mAh, poskytuje záložné napájanie, ktoré potrebujete vaše zariadenie. AE800 sa môže pripojiť k existujúcej bezdrôtovej siete a vytvoriť internetového pripojenia typu Bridge. Prostredníctvom tohto hotspotu možno pripojiť ďalších 8 zariadení. DashDrive Air AE800 používa samba/WebDAV Streaming Protocol, ktorý zaistí prenos dát a zdieľanie za predpokladu, že poskytujú podporu zariadenia iOS/Android/Windows/OS X/Linux s bezdrôtovým prístupom na obsah pevného disku.

Adata AE800

DashDrive Air Elite je aplikácia, ktorú je zadarmo, dá sa ľahko stiahnuť a nainštalovať. Spoločnosť odporúča nepoužívať bezdrôtovú prenosovú funkciu a napájací bankové funkcie súčasne. Cena zatiaľ nieje stanovená.

Adata AE800-2

Naviac ADATA ponúka do 31. decembra 2013 akciu ak si zakúpite produkt spoločnosti dostanete možnosť stiahnuť si 60 dňovú skúšobnú verziu Norton Internet Security. 

Porty Micro-B USB 3.0 (prenos dát a nabíjanie batérií),
USB AF (Power Bank funkcia)
Kapacita 500 GB
Batérie Li-Polymér, 5200 mAh nabíjateľná batéria
Rozmery (D׊×V) 134×80×22 mm
Hmotnosť 280 gramov
Bezdrôtové pripojenie IEEE 802.11b/g/n
Power Bank 5200 mAh
Záruka Jeden rok
Odporučanie Nepoužívajte bezdrôtovú prenosovú funkciu a napájací bankové funkcie súčasne.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Zdielať
Predchádzajúci článokCestovná myš pre ovládanie dvoch počítačov naraz
Nasledujúci článokJapan Display predstavil 2qHD displej
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno