Domov Novinky ADATA Technology uvádza SSD Toolbox Software – Prielom v indukčnom nabíjaní

ADATA Technology uvádza SSD Toolbox Software – Prielom v indukčnom nabíjaní

Zdielať

A-Data Elite Series CE700 01Spoločnosť ADATA Technology predstavila ADATA Elite Series CE700 – bezdrôtový nabíjací stojan. Elite CE700 predstavuje nový revolučný spôsob, ako dobíjať kompatibilné mobilné telefóny cez indukčné nabíjanie, čím sa eliminuje potreba káblov a objemných transformátorov.

Jednoduchým položením telefónu na nabíjaciu podložku sa energia automaticky a bezdrôtovo prenesie priamo do zariadenia. Stojan CE700 je ultra-tenký skladací, s oblými krivkami, elegantným hliníkovým zadným krytom a s textúrovanou gumenou základňou, ktorá zabraňuje pošmyknutiu telefónu. Flexibilná konštrukcia umožňuje použitie rôznych mobilných telefónov, ktoré podporujú induktívne dobíjanie. Bezdrôtovo ich možno nabíjať v polohe stojatej aj na ležato. Unikátny dizajn držiaku umožňuje používateľovi nastaviť uhol sklonu nabíjacej podložky v súlade s individuálnymi potrebami. CE700 tiež možno umiestniť na stôl s telefónom vo vzpriamenej polohe, čím sa stáva ľahko použiteľným stojanom pod telefón pre lepší prístup k funkciám telefónu a lepšej viditeľnosti. Pre minimalizovanie spotreby elektrickej energie prejde CE700 automaticky do úsporného režimu vždy, keď sa nepoužíva.

A-Data Elite Series CE700 02

CE700 má profesionálne certifikáty spĺňajúce všetky špecifikácie Qi (čítaj „čí“) určené Wireless Power konzorciom (skrátene WPC), čo je zárukou maximálnej kompatibility a bezpečnosti tejto pozoruhodnej novej technológie. Schopnosť detekcie FOD (Foreign Object Detection) a ochrana displeja zaisťujú stabilnú prevádzku. Vzhľadom k tomu, že prístroj nabíja chytré telefóny bez nutnosti elektrických kontaktných bodov, sa eliminuje riziko úrazu elektrickým prúdom. Indukčné nabíjanie ďalej znižuje mechanické opotrebovanie, ktoré vyplýva z fyzického pripájania mobilného telefónu k napájacím káblom. ADATA Elite CE700 bude k dispozícii prostredníctvom siete lokálnych predajcov a distribútorov (ASBIS SK) za výrobcom odporúčanú koncovú cenu 52,80 USD.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno