Domov Novinky ADATA odhalí svoje najhorúcejšie novinky na CES 2014

ADATA odhalí svoje najhorúcejšie novinky na CES 2014

Zdielať

A-Data_LogoSpoločnosť ADATA Technology, popredný výrobca vysoko výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, predstaví svoje horúce novinky na veľtrhu International Consumer Electronic Show (CES) 7. až 10. januára v Las Vegas.

Spoločnosť plánuje predstaviť prelomové SSD a moderné nabíjacie príslušenstvo. V pohostinnom prostredí päťhviezdičkového Venetian Resort bude ADATA odbornej verejnosti a svojim partnerom z celého sveta prezentovať najnovšie príslušenstvo na nabíjanie mobilných zariadení, disky solid state drive (SSD), pamäťové moduly DRAM a zariadenia Flash Storage.

Spoločnosť A-Data prezentuje neustále najnovšie technológie v danom odbore a aj na tohtoročnom CES uvidia návštevníci neskutočne výkonné XPG 3100 DRAM, rovnako ako najnovšie moduly DDR4 1.2V 2133 4GB/8GB/16GB RDIMM. Najpôsobivejšie exponáty budú tento rok pravdepodobne najnovšie SSD disky s PCIE rozhraním, dosahujúce prenosovú rýchlosť až 1800 MB/s. Tieto SSD disky sú zvlášť vhodné pre štíhle Ultrabooky, vysoko výkonné tablety a hybridné micro-SSD pevné disky.

A-Data je uznávaná ako silný súper v oblasti SSD technológií a teraz vedie priemysel zavedením PCI Express rozhrania s využitím najnovšieho LSI radiča. Implementáciou najnovších špecifikácií M.2, s podporou kapacity až 2 TB, zvýšila dramaticky kapacitnú métu pre SSD disky na trhu. ADATA PCIe SSD disky, prerazením rýchlostných obmedzení SATA Gen 3, ponúkajú úžasnú prenosovú rýchlosť 1800MB/s. Tento nový produktový rad bude poskytovať pre high-end notebooky a servery lepšie možnosti ukladania dát, než kedykoľvek predtým.

A-Data tiež uvedie microSSD produkty, v ktorých sú SSD radič a NAND Flash skombinované v jedinom čipe. Miniatúrny úsporný dizajn môže byť následne využitý v tablet PC, Ultrabookoch a hybridných pevných diskoch. Výsledkom bude výrazne vyšší výkon systému bez zväčšenia rozmerov alebo navýšenia hmotnosti.

Odhalená tiež bude nová generácia bezdrôtového príslušenstva na dobíjanie, ktorá ukazuje záujem ADATA o trh mobilného príslušenstva a bezdrôtové produkty. Nový stojan pre bezdrôtové nabíjanie ADATA Elite CE700 predstavuje revolučný spôsob ako nabíjať kompatibilné mobilné telefóny prostredníctvom indukčného nabíjania, čím sa eliminuje potreba káblov a objemných adaptérov. Jednoduchým položením telefónu na nabíjaciu podložku sa energia automaticky a bezdrôtovo prenesie do zariadenia. Návštevníci budú mať možnosť vidieť budúce trendy tejto rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti.

V sérii externých diskov DashDrive Elite predstaví ADATA nový model s elegantnou interpretáciou najrýchlejšieho USB 3.0 Flash rozhrania medzi prenosnými pevnými diskami. Prítomné tiež budú pre návštevníkov obľúbené rady Premier a Premier Pro v rôznych veľkostiach a kapacitách.

Za účelom dodržiavania praktík šetrných k životnému prostrediu a zelenému bývaniu predstaví ADATA aj popredné technológie z vývoja Taiwan LED osvetlení, ktoré spĺňajú sľub značky týkajúci sa zlepšovania kvality života a spokojnosti zákazníkov.

Kedy a kde?

7. – 10. januára 2014 (4 dni) na veľtrhu CES 2014

  • od 10:00 do 18:00 (7. januára)
  • od 9:00 do 18:00 (8 – 9. januára)
  • od 9:00 do 16:00 (10. januára)

ADATA showroom: Venetian Resort Hospitality Parlor
Adresa: 3355 Las Vegas Blvd., South Las Vegas, NV 89109

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno