Domov Novinky Telekom prináša exkluzívne kanály na mesiac zadarmo

Telekom prináša exkluzívne kanály na mesiac zadarmo

Zdielať

Všetci zákazníci Magio televízie budú môcť celý marec sledovať všetky exkluzívne kanály dostupné na Magio platforme úplne zadarmo. Telekom tiež v najbližšom období bezplatne sprístupní aj zaujímavé filmové kanály. Futbaloví fanúšikovia sa môžu tešiť na špičkové futbalové výkony počas marcových zápasov Premier League, Ligy majstrov a La Liga na piatich kanáloch Digi Sport vo vysokom rozlíšení.

Aktuálnym ťahákom sú hlavne vyraďovacie zápasy Ligy majstrov a prebiehajúce zápasy Premier League. Pozrieť si ich môžu na Digi Sport 1 až Digi Sport 5, všetko v HD kvalite. Nezabudli sme ani na najmladších divákov. Tí budú môcť sledovať obľúbený detský kanál v slovenčine Ťuki TV, ktorý ponúka klasické rozprávky ako Lolek a Bolek, Macko uško, Mášine rozprávky, Ťukiho dobrodružstvá, Neposlušník Mira Jaroša a mnohé ďalšie.

Filmový kanál počas marca ponúkne napríklad trháky Všemocný (Limitless), Bojovník (Warrior), Kráľ zo Soho, Vpich, Twighlight Saga: Eclipse, ale napríklad aj novú seriálovú adaptáciu Korene (Roots). Tento nový historický seriál podľa románu Alexa Haleyho je remakom slávnej minisérie z roku 1977. Epická sága mapuje osudy jedného černošského rodu. Začína u mladého Afričana, ktorý je brutálne odvlečený do Ameriky a predaný do otroctva.

Pre všetkých zákazníkov Magio TV má operátor pripravenú skutočnú lahôdku. Od 1. apríla sprístupní exkluzívne filmové kanály z rodiny HBO: Cinemax 1 a Cinemax 2. Cinemax ponúka americké a medzinárodné filmy, ale aj seriály z vlastnej produkcie Cinemaxu. Každú nedeľu večer kanál ponúkne jednu veľkú filmovú premiéru. Cinemax 2 sa ako artový program zameriava na európske a medzinárodné tituly od nezávislých štúdií, festivalové snímky, miesto ponúka aj romantickým filmom.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno