Domov Novinky 4ka prináša neobmedzené volania aj dáta

4ka prináša neobmedzené volania aj dáta

Zdielať

Štvrtý mobilný operátor prináša na slovenský trh ďalšiu novinku z produktovej rady TO. Svoju filozofiu Doby dátovej 4ka posúva do doteraz u nás nepoznanej roviny: keď volania, SMS a dáta na Slovensku – tak neobmedzene. S novinkou TO.∞ za cenu 30 eur ponúka 4ka neobmedzené dáta v SR, neobmedzený počet minút alebo SMS zo SR do všetkých sietí v SR.

4ka-to-neminies-01

Operátor len pred niekoľkými týždňami prekvapil verejnosť uvedením balíkov TO.10 a TO.15 a dnes opäť prichádza s významnou novinkou. Oddnes svojim zákazníkom ponúka novinku TO.∞, ktorá im za 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obchodného partnera v národnom roamingu (Telekom, pozn. redakcie), neobmedzený počet minút aj SMS zo SR do všetkých sietí v SR, kde čerpanie minút a SMS môže byť rozdielne podľa vôle zákazníka, s automatickou obnovou po 30 dňoch.

Balík TO.∞ obsahuje neobmedzený objem dát vo vlastnej sieti 4ka a v sieti obchodného partnera (Telekom, pozn. redakcie), neobmedzený počet minút alebo SMS zo SR a do všetkých sietí v SR, kde počet čerpania minút alebo SMS môže byť rozdielny podľa vôle zákazníka, automatická obnova po 30 dňoch a online kontrola spotreby na 4ka.sk. Platbu balíka TO.∞ môže zákazník vybaviť navýšením kreditu na každej pobočke Slovenskej pošty, dobíjacím kupónom, alebo priamo na webe 4ky.

4ka-to-neminies-02

Balík TO.∞ si je možné aktivovať dvoma spôsobmi: na každej pobočke Slovenskej pošty alebo prostredníctvom SMS správy v tvare TO.N na krátke číslo 950. SIM kartu Moja 4ka je samozrejme možné kúpiť aj na e-shope 4ky. O úspešnej aktivácii balíka TO.∞ zákazníci obdržia informačnú SMS. Ak si nie je istý či má balík aktivovaný, môže si to zistiť pomocou SMS v tvare TO.N STAV.

4ka-to-neminies-03

Ak sa zákazník rozhodne na nejaký čas, napríklad počas pobytu v zahraničí, nevyužívať TO.∞, vie si automatickú obnovu zastaviť zaslaním SMS v tvare TO.N STOP na krátke číslo 950 a po vyčerpaní aktuálneho balíka bude môcť naďalej využívať služby Moja 4ka. Následne si zákazník môže zaslaním SMS TO.∞ na 950 balík opätovne kedykoľvek zapnúť. V TO.∞ nie sú zahrnuté volania na špeciálne čísla ako audiotext, skrátené čísla, volania v Roamingu pre Zóny 1 – 4 alebo platby za služby.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno